לא ראויים לליג۪ העל

אורי מלמיליאן ואיציק קורנפיין יודעים שכשמביאים רכש לבית"ר ירושלים, הציפיה היא שהם יעזרו לה להתרומם במעלה הטבלה. לאור המתרחש בבית-וגן בשבועות האחרונים, אולי עדיף לקבוצה להתאושש בליגת המשנה

יום שישי 31 דצמבר 2010
שלמה חסיד

לא מעט שחקנים ישראלים וזרים הוזכרו ב۩בועיים האחרונים כמי שעשויים להצטרף לבית"ר ירושלים. חלקם כבר הספיקו להגיע לבית וגן, מן הסתם מעטים מהם יישארו, ואל תבנו על אלה שכן יחתמו על חוזה במועדון.

בושה לבית"ר ירושלים, לאוהדים שלה, למנג'ר שלה וליו"ר שלה שאלה השחקנים שהקבוצה מביאה בחלון ההעברות. לא מבין מה מתרוצץ במוחם של איציק קורנפיין ומלמיליאן. על מי הם חושבים שהם עובדים ולמה הם לא אומרים לנו את האמת? לאן בית"ר ירושלים הולכת ומי השחקנים המצחיקים האלה שבאים בחלון ההעברות?

ידוע שחודש ינואר נועד לחיזוק̬ אבל בבית"ר הולכים אחורה כמו בשנים האחרונות. יש לי הרגשה שמועדון בית"ר ירושלים איבד את הדרך והכיוון וצריך לקבל מכת חשמל כדי להתעורר. 

איך איציק קורנפיין רוצה שהאוהדים יתייחסו אליו אם הוא מביא לנו שחקנים שמביישים את המותג שנקרא בית"ר ירושלים, ועוד נתן להם להתאמן בבית וגן.  גם אורי מלמיליאן זה לא שחקן שנולד ברמת עמידר. הוא יודע שכשמביאים רכש לקבוצה כמו בית"ר ירושלים, הציפיה היא שהם יעזרו לה להתרומם במעלה הטבלה.

כשאורי מביא שחקנים ברמה של ליגה ב' הוא צריӚ לשאול את עצמו אם הוא עדיין מאמין שהוא יכול לקחת את בית"ר לצמרת. אם לא, אז עדיף שיישב בבית. ואם לא יישב לבית, עדיף לבית"ר לרדת ליגה, כי כמו שהעונה הזו נראית, הליגה השנייה היא המקום שלה להתאושש.
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק