לא יכול לחכות למשחק מול י-ם

מכבי ת"א תתארח אצל הפועל ירושלים ביום ראשון הקרוב ואחד השחקנים שמצפים יותר מכולם למשחק הזה הוא ג'רמי פארגו, שיפגוש את קטש, מאמנו בעונה שעברה בגליל: "קטש ߙותר נינוח, בלאט יותר שאפתן"

יום חמישי 30 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 ג'רמי  פארגו, הגארד שזכה בעונה שעברה באליפות עם עודד קטש בגליל, יפגוש שוב את קטש, הפעם עם המדים של מכבי ת"א, ߛאשר זו תפגוש את הפועל ירושלים לסוג של סופר קלאסיקו ישראלי במחזור הקרוב.

פארגו, התראיין היום לאתר המנהלת והתייחס בין היתר להבדלים בין הגליל,בה שיחק בעונה שעברה למכבי ת"א של העונה: "יש הבדל גדול, במכבי יש יותר אנשים סביב המועדון,Ġהדברים פה יותר מתוחים. יש אווירה יותר עסקית במכבי, משחקים יותר משחקים בגלל המסגרת האירופאית. בשבילי מבחינה מקצועית זה היה צעד חשוב לבוא למכבי, אני שמח לשחק בהיכלים יותר גדולים, ובפני קהל אנשים גדול יותר. בכל זאת היורוליג היא הליגה השנייה הכי טובה בעולם ואני שמח שקבלתי את ההזדמנות להתקדם הלאה ולשחק במקום הכי גבוה שאפשר"

פארגו, ניסה לעמוד על ההבדלים בין עודד קטש, מאמנו בעונה שעברה לדייויד בלאט ואמר: "שניהם מאמנים טובים מאוד. עודד יותר נינוח ובלאט יותר נחוש, לשניהם יש הצלחה גדולה. שניהםĠשמים על דגש על התקפה והגנה, יש להם מאפיינים דומים - גם עודד וגם בלאט הוציאו אותי לפעמים שלא שיחקתי הגנה טובה. אם אתה לא עושה את מה שאתה צריך אתה יורד לספסל וחושב על מה שעשית".

על המשחק הקרוב מול הפועל ירושלים אמר פארגו: ""כן, זӔ מסוג המשחקים שאנשים מחכים לו אבל לנו יש תוכנית פעולה משלנו לגבי ירושלים. אני לא דואג לגבי מצ'אפים ולגבי המשחק כי כבר פגשנו אותם בעבר גם בליגה וגם בגביע ולא השתנה הרבה מאז".

בעוד שלדייויד בלאט יש ראש שקט לקראת המשחק הזה, בהפועל ירושלים עӓיין סובלים משחקני מפתח פצועים וינסו להכשיר למשחק הזה את יובל נעימי ובראיין רנדל, שלא שיחק גם במשחק הגביע ביום רביעי מול עפולה. יוגב אוחיון, החלים לחלוטין וישחק מול מכבי.

תמונה: maccabifans.co.il

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק