בלאט: הלפרין בתכניות שלנו

מאמן מכבי תל-אביב, דיוויד בלאט ענה על שאלות אוהדי הקבוצה בעמוד הפייסבוק של המועדון והזכיר את הישראלי כמועמד לעונה הבאה. על המטרות להמשך: "לא יודע אם אפשר לזכות ביורוליג העונה"

יום חמישי 30 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

יום חמישי ללא משחק במכבי תל-אביב הוא לא דבר שבשגרה, אבל הפגרה הקצרה בין שלב הבתים הראשון ביורוליג לבין שלב הטופ 16 איפשרה למכבי תל-אביב יום חמישי פנוי ממשחק, ומאמן הקבוצה התפנה לענות לשאלות האוהדים בעמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון.

אחת השאלות המרכזיות עליהן ענה בלאט הוא בסוגיית יותם הלפרין, עליו אמר: "רצינו להחזיר אותו עוד השנה ולא יכולנו, אז טבעי שהוא במחשבות שלנו לשנה הבאה". בלאט התייחס גם לרכש החדש, מילאן מצ'באן: "מילאן רק הגיע, ובגלל המשחק הראשון בפרוקום כולם התלהבו, אבל טבעי שההשתלבות שלו תיקח קצתȠזמן. אני מאמין שיהיה עיקבי וחיובי. הוא שחקן מצוין לקבוצה שלנו והוא בחור שבכל יום נותן להאמין שהוא יתפתח פה על הצד הטוב ביותר".

כמו כן, האוהדים הרבים בעמוד הפייסבוק התעניינו בסיכויי הקבוצה להעפיל לפיינל-פור האירופי ובלאט נזהר במילותיו: &q͵ot;אני יכול להבטיח שלא יהיה משחק ולא יהיה אתגר, שלא נעמוד מולו בהרגשה מחשבה או צפייה להצליח. אנחנו בסך הכל קבוצה חדשה כמעט לגמרי. הוכחנו שבעבודה טובה וקשה ומחויבות של השחקנים אפשר להקדים קצת את המועד, אבל קבוצות גדולות בהחלט בנויות לאורך זמן וההישגים הכי Ӓדולים בדרך כלל לא באים במידי".

בנוסף לראיון, דיוויד בלאט ושחקניו שבו היום לאימונים אחרי יומיים של מנוחה, כשביום הראשון הקרוב הם יפגשו ב"מלחה" את הפועל ירושלים במסגרת ליגת "לוטו" בכדורסל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק