פיניקס ללא הפסקה

N.B.A: סטיב נאש חילק 18 אסיסטים והוליך את קבוצתו לניצחון ענק, 98:126 ביוטה. יוסטון ניצחה את ניו אורלינס וחיסלה את תקוותĠהפלייאוף שלה. ממפיס הדהימה את דנבר

יום ראשון 15 אפריל 2007
אסף בילגורי
במערב ותפגוש את יוטה בסיבוב הראשון בפלייאוף. ניו אורלינס כאמור איבדה סיכוי להעפיל, כאשר מאזנה עומד על 37 ניצחונות לעומת 43 הפסדים.

מילווקי - שארלוט 113:92

מילווקי כבר מתה שהעונה הזו תיגמר. הߑאקס, שסובלים מפציעות של שחקני מפתח כמו מייקל רד, אנדרו בוגוט ו-וילנובה, הפסידו בבית לשארלוט הצנועה, כאשר הם איפשרו לוולטר הרמן, הרוקי מארגנטינה לחגוג עליהם עם שיא קריירה של 30 נקודות. אגב השיא הקודם של הרמן היה 23 נקודות, גם כן מול מילווקי. 
שארלוט הגיעה מאופסת למילווקי וצלפה 9 שלשות במשחק הזה. מי שעוד הצטיין בבוקאטס היה אלן אנדרסון שקלע גם הוא שיא קריירה של 24 נקודות. שתי הקבוצות הללו איבדו מזמן סיכוי להעפיל לפלייאוף, כאשר מאזנה של מילווקי הוא 53:27. שארלוט מעט עדיפה עם 48:33.<įp>

פילדלפיה - אורלנדו 104:87 

לפילדלפיה לא היתה שום תשובה לדוויט האוורד, הפורוורד האימתני של אורלנדו, שעשה ככל העונה על רוחו והוליך את קבוצתו לניצחון יקר מפז עם לא פחות מ-35 נקודות ו-11 ריבאונדים. האווארד פגע בכל 10 הזריקות שלקח במחצית הראשונה וסגר את הסיפור מוקדם מאוד. הניצחון הזה קירב מאוד את אורלנד להופעה בפלייאוף. המג'יק ממוקמים במקום השמיני במזרח עם מאזן של 42:37 ויכולים להבטיח את העפלתם כבר היום אם ינצחו את בוסטון ואינדיאנה תפסיד לניו ג'רזי.

פילדלפיߔ לא תהיה בפלייאוף, אבל לפחות מסיימת את העונה עם טעם טוב ויכולת משופרת מאז שעזב אותה אלן אייברסון לדנבר. מי שהוליך את פילדלפיה הלילה היה אנדרה מילר, שהגיע מדנבר בטרייד עם אייברסון וקלע 18 נקודות. אנדרה איגואדלה, קייל קורבר ולואיס וויליאמס הוסיפו 14 כ"Ӑ.

במשחק נוסף וחסר חשיבות ניצחה פורטלנד בביתה 102:108 את סיאטל. שתי הקבוצות יסיימו את העונה ביום רביעי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק