נוהל-קלאסיקו: ברצלונה הביסה

כמו בכדורגל, גם בכדורסל: בפעם השביעית מתוך 8 מפגשים ידה של ברצלונה על העליונה. ריאל מדריד נקלעה לפיגור של 20 נקודות כבר ברבע הראשון וӑסיום הובסה בתוצאה 75:95

יום חמישי 30 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

אמנם ברצלונה עמוסת הכוכבים יכולה לתרץ זאת בפציעות רבות, אבל אין ספק שהקטאלונים העונה מרשימים הרבה פחות. גם ריאל מדריד של מסינה ידעה ימים יפים יותר, ולמרות הכל - סופר קלאסיקו, גם בכדורסל, הוא תמיד משחק מרתק.

אבל כמו בכדורגל, גם בכדורסל - ברצלונה ניצחה פעם שביעית מתוך שמונה משחקים והערב זה נגמר בתבוסה מוחצת, 75:95. ברצלונה עלתה ליתרון מטורף של 22:5 כבר ברבע הראשון ומשם למדריד לא הייתה שום דרך לחזור למשחק. 

במשחק שותפו שלושה אקסים של מכבי ת"א בשנים האחרונות - אלן אנדרסון, טרנס מוריס (ברצלונה) וד'יור̠פישר (ריאל מדריד). לאלן אנדרסון, שחקן מכבי ת"א בעונה שעברה, זו הייתה הופעת הבכורה בקטאלוניה אחרי שהוא חתם על החוזה רק בתחילת החודש. אנדרסון היה חלש מאוד, יצא ב-5 עבירות ולא קלע כלל.

הקלעים הבולטים של ברצלונה במשחק היו לאקה לאקוביץ', שחוזר לכושר קליעה נהדר וסיים עם 17 נקודות. קארלוס נבארו קלע 14, לורבק וגרימאו הוסיפו 13 אחד וטרנס מוריס קלע 12. לבלאנקוס קלעו סרחיו רודריגס וקליי טאקר 13 נקודות כ"א, ד'יור פישר ופליפה רייס הסתפקו ב-11 נקודות. לפישר היו גם 10 כדורים חוזרים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק