2 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WIONER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים מהליגה הלאומית. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 31 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 11 - הכח עמידר - מכבי ג'ת אל אהלי - 2 (יחס 2.90)

משחק בין שתי קבוצות מאוד חלשות. הכח עמידר במקום ה-14 בטבלה עם תשעה הפסדים במהלך עשרת המשחקים האחרונים שלה. היא Ӫארח היום את ג'ת אל אהלי שמדורגת במקום ה-12 כשהיא מפסידה בשני המחזורים האחרונים בהם היא סופגת רביעיה ממכבי ב'ש וחמישיה מעירוני רמה'ש. מאזן הבית של הכח העונה עומד על שני ניצחונות ושישה הפסדים. מכבי ג'ת משיגה העונה מחוץ למגרשה שני ניצחונות, תיקו אחד וארבעה הۤסדים. הווינר מעניק כאן יתרון להכח בגלל הביתיות ובגלל משחק מול קבוצה חלשה, אבל אני מאמין שהכח כל כך חלשה שגם את המשחק הזה היא מסוגלת להפסיד. אני הולך כאן נגד הווינר ומסמן כאן 2.

משחק מס. 12 - הפועל ראשל'צ - עירוני רמה'ש - 2 (יחס 2.15)

ראשון לציון מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון 0:2 את בת ים בבית, זאת אחרי הפסד 3-2 בהרצליה ותיקו מול אחווה עראבה. בסך הכל השיגה ראשון שני ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את מוӜיכת הטבלה, ואולי הקבוצה הטובה ביותר בליגה הלאומית, רמת השרון שמגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות ליגה רצופים, 3-1 מול הכח עמידר, 5-1 מול ג'ת ו-3:0 מול מכבי ב'ש. ראשון לציון משיגה העונה בבית שלושה ניצחונות לצד שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. רמת השרון בחוץ היא הקבוצה החזקה בליגה עם שישה ניצחונות ותיקו במהלך שבעה משחקים. שווה לשים פה הימור על רמת השרון שלאחרונה דורסת את כל היריבות שלה.

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק