דוידוביץ' וקטן כשירים ליום שני

צמד שחקני המפתח של מכבי חיפה, שנעדרו ממשחק רבע גמר גביע הטוטו אתמול מול מכבי תל-אביב, ישובו להרכב הפותח בלәגה מול הצהובים. המו"מ עם סיגורדסון נקלע למבוי סתום

יום שישי 31 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

אחרי ההפסד למכבי תӜ-אביב אמש באצטדיון בלומפילד במסגרת רבע גמר גביע הטוטו, במכבי חיפה הגיעו הבוקר למתחם האימונים והחלו בהכנות לקראת הסיבוב השני מול הצהובים, הפעם בקריית אליעזר במסגרת המחזור ה-16 בליגת העל.

על אף ההפסד משערו של רוברטו קולאוטי 4 דקות בתוך ההארכה, במכבי חיפה מרימים את הראש וכבר מחכים בקוצר רוח לפגוש את חניכיו של אבי נמני בשנית. במסיבת שנערכה אחרי משחק גביע הטוטו אמר מאמן מכבי, אלישע לוי כי: "משחק הליגה יהיה אופרה אחרת לגמרי". ואכן כך מתייחסים לדברים בחיפה.

ההבדל המשמעותי בי ןהߞשחקים יהיה חזרתם להרכב של שני שחקני המפתח בקבוצה, ניר דוידוביץ' ויניב קטן שזכו למנוחה במשחק גביע הטוטו. דוידוביץ', שסבל השבוע מכאבים, התאמן הבוקר כרגיל. גם גוסטבו בוקולי שנפגע במשחק בבלומפילד ערך אימון ריצה והוא צפוי להיות כשיר למשחק.

ובנושא Ӕחיזוק, במכבי חיפה מתקשים להשיג התקדמות מול הבלם ראגנר סיגורדסון האיסלנדי. גם בנושא החלוץ הליטאי, דרווידאס סרנאס המו"מ נקלע למבוי סתום בעקבות תג המחיר הגבוה שהציבה קבוצתו של האחרון. על סמך המשחק אמש, נראה כי פילאבסקי יישאר בקבוצה ולא יושאל.<ȯp>

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק