שחורציאניטיס בספק לירושלים

הסנטר היווני של מכבי ת"א, סופוקליס שחורציאניטיס, סובל מכאבים והוא עשוי שלא ליטול חלק במשחק הליגה ביום ראשון בערב מול הפועל ירושלים. דיוויד בלאט: "אנחנו לא רוצים לסכן אותו"

שבת 01 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל-אביב ערכה הערב (שבת) את האימון המסכם לקראת משחק הליגה הגדול מחר ב"מלחה" מול הפועל ירושלים (21:00), אבל ייתכן והצהובים ייאלצו להתמודד עם בעיה לא פשוטה וגדולה במיוחד.

סופוקליס שחורציאניטיס, הסנטר היווני של בלאט, חש בכאߑים עזים בקרסול ולא הצליח לסיים את אימון הערב. כזכור, באחד מאימוני השבוע האחרון נחת הסנטר על רגלו ומאז חש בכאבים. הנטייה במכבי תל-אביב היא לא לסכן את הסנטר, ולשמור אותו לקראת החזרה למשחקי היורוליג בעוד 20 יום.

דיוויד בלאӘ, מאמן מכבי ת"א, התייחס להיעדרותו האפשרית של "סופו" במשחק מול עודד קטש וחניכיו: "לא חשוב אם יש פצועים או אין פצועים, הרגלנו את השחקנים שלנו שלא לחשוב ככה - אנחנו נבוא מוכנים לנצח בכל משחק ונתייחס לכל משחק בשיא הۨצינות. סופוקליס לא התאמן כמו שצריך ביומיים האחרונים, אבל כמו שאני מכיר אותו הוא לא מפספס בקלות משחקים. למרות זאת, אנחנו לא רוצים לסכן אותו".

לקראת המשחק מול הירושלים הוסיף המאמן: "התקופה האחרונה שעוברת על הפועל ירושלים לא תקבע ۞ה יהיה במשחק. אנחנו מגיעים לכל משחק באותה צורה, אנחנו לא רוצים להסתבך".  

צילום: Maccabifans

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק