יש אישור: דודו ביטון עובר לשרלרואה

גם בתקשורת הבלגית אישרו שדודו ביטון, מלך שערי ליגת העל והפועל פ"ת מצטרף לקבוצה שמתתרכת במקום האחרון בליגה הבלגית. החלוץ הגיע הבוקר להיפרד מחבריו בקבוצה" תמיד אהיה האוהד שלכם"

יום שלישי 04 ינואר 2011
אסף בילגורי
 עכשיו זה רשמי: דודו ביטון, מלך שערי ליגת העל ואחד השחקנים המצטיינים העונה, עובר לשחק קבוצת שרלרואה הבלגית. ביטון, שצפוי להרוויח בסביבות 300 אלף יורו לעונה בבלגיה, צפוי לחבור לשני ישראלים נוספים בקבוצה - תמיר כחלון ומתן אוחיון, שגם הם תווכו לקבוצה באמצעות סוכן השחקנים דודו דהאן.

ביטון, הגיע הבוקר לאימון הקבוצה ונפרד מחבריו בהפועל פ"ת: "תמיד אהיה האוהד שלכם. אני מודה לכם על תקופה יפה, קיבלתי הצעה שלא יכולתי לסרב לה ונאלצתי לעזוב". ביטון, כבש 12 שערים העונה מתוך 15 בלבד שכבשה הפועל פ"ת עד כה.

עזיבתו של ביטון היא מכה מקצועית אנושה להפועל פ"ת, שיכולה להתנחם לפחות בעובדה שעל פי החוזה שלה עם טוברוק, היא אמורה לקבל 5 אחוזים ۞סכום מכירתו של ביטון לשרלרואה, שעומד על כ-550 אלף יורו.

הפועל פ"ת, שהסתבכה מאוד במחזור האחרון בשל ההפסד להפועל אשקלון והניצחון של סכנין, תתארח במחזור הקרוב מול הפועל עכו ללא דודו ביטון וגם ללא דניאל אדו המושעה\

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4