נמני הוא הסמל של מכבי תא

החלטתו של מיץ' גולדהאר בשעות הבוקߨ לפטר את אבי נמני ממכבי תל-אביב מעוררת הדים רבים בעולם הספורט, וכן בקרב אוהדי הקבוצה. שמעון מזרחי: "אני בטוח שאבי יצליח בכל דרך בה יבחר ללכת"

יום שלישי 04 ינואר 2011
קרבצ'יק אביחי ושלמה חסיד
בסמוך לשעה 13:00 נפל דבר במכבי תל-אביב ובספורט הישראלי: מיץ' גולדהאר, הבעלים הקנדי של הצהובים, החליט לפטר את אבי נמני מתפקידו כמנג'ר הקבוצה. למעשה, זו הפעם השנייה בה מקבל אבי נמני הודעה לעזוב את הקבוצה, לאחר הפעם הראשונӔ בחודש אוגוסט 2003. מאז הספיק לחזור הסמל הצהוב למועדון, ומקיץ 2005 ועד היום שימש כשחקן ובעל תפקיד.

ההודעה המפתיעה של מכבי תל-אביב עוררה הדים רבים בספורט הישראלי, וכמובן בקרב אוהדי מכבי ת"א. שוחחנו עם מספר אנשים בכירים במדינה ובספורט הישרېלי,  אוהדים מסורים של מכבי ת"א, והאמונה היא כי ייתכן והצעד היה מעט פזיז.

דן מרגלית, עיתונאי ואיש טלוויזיה, חושב שהצדדים נפרדו מוקדם מדי: "זהו יום עצוב. אני מאמין באבי נמני וחושב שהוא יכול להיות מאמן טוב. הӕא יכול היה להצליח עם מכבי השנה, וחבל שבהנהלה מסיקים מסקנות כבר חודש בינואר. היו יכולים לתת לו קרדיט נוסף".

שמעון מזרחי, יו"ר מכבי תל-אביב בכדורסל: "אבי הוא סמל של מכבי תל-אביב. זה חבל מאוד כי יש לאבי את כל הכלים להצליח. אני בטוח שבכל דרך אשר אבי יבחר ללכת בה הוא יצליח. הוא משכמו ומעלה".

צחי הנגבי, בעברו חבר כנסת ושר בממשלה, נשאר אופטימי: "יום עצוב לכל אוהדי מכבי ת"א. אבי נמני הוא הסמל שלנו ויש לי רק מילים טובות לומר עליו. הייתי בטוח שזה ייגמר באליפות. אני בטוח שאבי עוד יחזור למכבי בעתיד".

תגובות

טלספורט בפייסבוק