זרקו ניהל בנק הימורים?

במשטרת ישראל חושדים: שחקן הכדורגל לירן זרקו ניהל בנק הימורים. על פי החשד איים וסחט את דגלאס דה סילבה. מעצרו של זרקו הוארך עד יום ראשון. דרכונו של דל סילבה הוחרם

יום רביעי 05 ינואר 2011
שלמה חסיד

האם אנחנו נמצאים בפיתחה שۜ אחת הפרשות המביכות והחמורות ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי? היום התברר כי שחקן הכדורגל לירן זרקו נעצר בחשדות חמורים במיוחד, כשבין השאר יש חשד שניהל בנק הימורים. כמו כן יש חשד שאיים על שחקן הפועל תל אביב, דגלאס דה סילבה.

בצהריים התברר כי הברזילאי דגלאס דה סילבה, לא יוכל לצאת מהארץ עקב הרצון שיעיד בפרשה ובכל הקשור להימורים לא חוקיים. עוד נחשד כי דה סילבה אויים על ידי שחקן הכדורגל, לירן זרקו, ששיתף עימו פעולה בעבר בהפועל כפר סבא.

דה סילבה היה אמור לעזוב  את הפועל תל אביב כדי לשחק ברד בול זלצבורג, אחרי שנתיים וחצי בהפועל תל אביב. על פי החשד המוקדם של משטרת ישראל,  דגלאס דה סילבה, היה נתון בתקופה האחרונה לנסיונות סחיטה מצד  זרקו, שמשחק בשנים האחרונות בסין,  ואביו של זרקו. 
עוד נודע שהמשטרה מנסה לӒייס עד מדינה בפרשה.

 על פי החשד שפורסם הבוקר, זרקו ואביו איימו על הבלם כי אם  לא ישלם להם את הסכום אותו הם דרשו, הם יפרסמו תמונות ומידע שיביכו אותו. 

השניים נעצרו ונחקרו היום בבית משפט השלום בראשון לציון. Ȼ על פי המידע שהגיע לבלשי יחידה הכלכלית, היה דה סילבה נתון לאיומים ולסחיטה. מעצרו של לירון זרקו הוארך עד יום ראשון, בעוד שאביו, שלמה שוחרר למעצר בית של 7 ימים.

בעקבות חקירה סמויה שכללה האזנות סתר ומעקבים, זרקו ואביו דרשו מדה סילבה שישלם להם מאות אלפי דולרים, אחרת הם יפרסמו תמונות מביכות שלו שנמצאות בידיהם. מה שלא ברור כרגע הוא באלה מעשים של דה סילבה מדובר וקיים חשש כי הוא יעוכב לחקירה. בכל מקרה, כבר עתה נראה כי מדובר רק בתחילתה של פרשה קשה ביותר.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק