עראפת חזר פצוע וייעדר שבועיים

ג'קו עראפת, החלוץ שפתח את העונה בסערה חזר פצוע מחופשת המולדת שלו וייעדר בשבת!מול הפועל פ"ת, כמו גם איציק כהן המושעה. בקבוצה ינסו לצרף חלוץ בפגרה במקומו של אוקוצ'ה

יום רביעי 05 ינואר 2011
שלמה חסיד
 הפועל עכו של אלי כהן, היתה הלהיט הגדול של הסיבוב הראשון בליגת העל. מי שהצטיין ובלט מעל כולם בסיבוב המוצלח של עכו היה ג'קו עראפת, חלוצה המצטיין של הקבוצה שהצטרף אליה בתחילת העונה מסכנין.
אולם, עראפת לא יעמוד לרשותו של אלי כהן במחזור הקרוב מול הפועל פ"ת וכנראה שגם במחזור שלאחריו. החלוץ, חזר פצוע מחופשת המולדת שלו ויחסר לאלי כהן בתקופה הקרובה. איברהים עבדול ראזק, שגם הוא חזר מחופשת מולדת, צפוי להיכלל בסגל.

מי שעוӓ ייעדר מול הפועל פ"ת הוא הבלם המצטיין איציק כהן, שסובל משבר באצבע רגלו וגם הוא מושבת לתקופה של כשבועיים, כשממילא הוא לא היה אמור לשחק בשבת בשל השעיה. גבע ברקאי יחליפו בהרכב מול המלאבסים.

למרות הבעיות המקצועיות וגם הסיכסוך המביך בין אלי כ۔ן מאמן הקבוצה לבעלים ציון ויצמן, להפועל עכו יש הזדמנות מצויינת לחזור למסלול הניצחונות מול הפועל פ"ת החלשה, שמכרה את החלוץ המצטיין שלה, דודו ביטון, לזכותו רשומים 12 שערים מתוך 15 בלבד שכבשה הקבוצה העונה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק