קאנוטו תורגל בהרכב, סיגורדסון לא יגיע

איגנאסיו קאנוטו, הבלם הארגנטינאי שהציג יכולת טובה כמחליפו של שי מימון במשחק מול מכבי ת"א, תורגל היום בהרכב הפותח לצידו של אריק בנאדו. סיגורדסון לתקשורת השבדית: "ישראל היא לא המקום הנכון עבורי"

יום חמישי 06 ינואר 2011
שלמה חסיד

רגנאר סיגורדסון, הבלם האיסלנדי של גטבורג שהיה מחוזר תקופה ארוכה ע"י אלישע לוי ואף הוגשה עבורו הצעה כספית, לא יגיע לישראל וזה סופי. 

סיגורדסון, התראיין היום לתקשורת השבדית והסביר̺ "ישראל היא לא המדינה הנכונה בשבילי. מכבי חיפה קבוצה טובה שמשחקת קבוע במפעלים האירופאים, אבל ישראל רחוקה מאוד מאיסלנד, זאת תרבות שונה ולא מרגיש לי נכון לעבור לשם".

כעת, בפני חיפה עומדות שתי אפשרויות. הראשונה היא להחתים את הבלם אנדריߙ פיליאבסקי, שנבחן תקופה ארוכה בקבוצה והותיר רושם חיובי על אלישע לוי. האפשרות השניה היא להשאיר את הבלם הארגנטינאי איגנאסיו קאנוטו.

קאנוטו, איכזב מאוד העונה את הצוות המקצועי של חיפה במשחקים בהם פתח בהרכב, אך היכולת הטובה שגילה במשחק האחרון מול מכבי ת"א, שינתה את מעמדו לחיוב והיום הוא כבר תורגל בהרכב הפותח במרכז ההגנה לקראת משחק הליגה ביום ראשון מול מכבי פ"ת.

מי שנמצא בספק למשחק מול מכבי פ"ת הוא תומד חמד, החלוץ שפתח מול מכבי ת"א אך נפצע והיום ערך אימון ריצה בלבד. אם חמד לא יהיה כשיר למשחק, מי שצפוי להחליפו בהרכב הוא עידן ורד.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק