דנבר רוצה להתאושש בסקרמנטו

המלצת WINNER N@A: אחרי ההפסד המפתיע ללוס אנ'גלס קליפרס, הנאגטס מגיעים לארקו ארנה למפגש מול עמרי כספי וקבוצתו, בתקווה לחזור למסלול הניצחונות. סקרמנטו מנסה להשיג ניצחון שלישי ברציפות בביתה

יום חמישי 06 ינואר 2011
שלמה חסיד
אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, דנבר נאגטס הפסידה דווקא מול לוס אנג'לס קליפרס החלשה 93-106 ביום שלישי, והלילה היא תגיע לסקרמנטו על מנת להתאושש.

סקרמנטו ניצחה השבוע  שני משחקי בית רצופים, אבל רק בשבוע שעבר דנבר ניצחה את סקרמנטו בדנבר, בערב הסילבסטר. כוכב דנבר כרמלו אנתוני, שחזר אחרי 5 משחקים בהן ישב בחוץ בגלל אבל על מול אחותו, קלע 31 נק' בהפסד האחרון מול הקליפרס, מה שמלמד על חזרתו לכושר, אבל הקבוצה כולה קלעה רק ב-37.2 אחוז, דבר שהוביל להפסד המפתיע מול הקבוצה החלשה.

דנבר הפסידה את כל שלושת משחקיה האחרונים בארקו ארנה, כשלקעה בממוצע 42.7 נק'. אנותני הפסיד את המפגש האחרון בין שתי הקבוצות בסקרמנטו, אבל בשני ההפסדים הקודמים הוא קלע בממוצע 33.1 נק'. הנאגטס כבר הפסידו השߠה ב-10 מתוך 13 משחקי החוץ שלהם.

ביום שלישי הפסידה סקרמנטו לאטלנטה 102-108. טייריק אוואנס קלע 29 ודי-מרקוס קאזנס הוסיף 24. "אני מרגיש מצוין בסקרמנטו", אמר קאזנס, הרוקי המצוין של הקבוצה. "המבחן שלנו יהיה לנצח הלילה את דנבר, כי היא באמת קבוצה גדולה".

משחק מספר 89: סקרמנטו קינגס (5+) - דנבר נאגטס. ההימור: 1

צילום: GETTYOMGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק