3 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מהגביע האנגלי. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

שבת 08 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס. 27 - ברטון - מידלסברו - 2 (יחס 1.65)

ברטון מדורגת במקום ה-1ȷ, בתחתית הליגה הרביעית באנגליה כשהיא אחרי הפסד ליגה 2-1 מול פורט וייל. מולה תשחק היום מידלסברו שירדה בתום העונה שעברה מהפרמייר ליג כשהיא במקום ה-20 בטבלת הצ'מפיונשיפ. מידסלברו דווקא במגמת עליה בתקופה האחרונה כשהיא אחרי שתי תוצאות תיקו מול נוריץ' ומול לידס, זאת אחרי שני ניצחונות מול פרסטון ומול קרדיף. למרות שמידלסברו חווה עונה חלשה, היא עדיין טובה בלפחות שתי דרגות מברטון החלשה, מתחתית הליגה הרביעית. הסימון כאן הוא 2.

משחק מס. 28 - ברייטון - פורטסמות - 1 (יחס 2.20)

ברייטון היߐ מוליכת הליגה השלישית באנגליה כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר טוב אחרי שני ניצחונות רצופים על אקסטר ועל לייטון כשהיא בסך הכל אחרי ארבעה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים שלה. ברייטון תארח היום את פורטסמות שמדרוגת במקום ה-18 בליגה השניה באנגליה. פורטסמות בכושר לӐ טוב עם שני הפסדים רצופים להאל סיטי ולווטפורד, ואם נוסיף לכך שהיא חסרה היום את וובר, האג'ס, לורנס ואת ריידסון, אז לדעתי אפשר לסמן כאן מיני הפתעה. ברייטון בכושר מצויין ובבית היא בהחלט פייבוריטית.

משחק מס. 29 - בריסטול סיטי - שפילד וונסדיי -Ƞ1 (יחס 1.65)

בריסטול מדורגת במקום ה-17 בטבלת הליגה השניה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו מול ק.פ.ר ומול קריסטל פאלאס כשבין לבין היא מנצחת בבית את קרדיף בקלות 3-0. מולה תשחק היום שפילד וונסדיי שמדורגת במקום השלישי בליגה השלישית̬ אך היא מגיעה למשחק היום בכושר מזעזע אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה, כשלפני כן היא ניצחה בשבעה משחקים ברצף. הולך להיות משחק מאוד מעניין אך לדעתי בסיומו, ברסיטול תהיה זו שתנצח כאן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק