אורלנדו מחפשת ניצחון תשיעי ברציפות

המלצת NBA: המג'יק נראים פשוט נהדר מאז הטרייד הגדול עם פיניקס וינסו הלילה להשוות את רצף הניצחונות הארוך ביותר בהיסטוריה של המועדון. דאלאס תנסה להתגבר על חסרונם של שחקני מפתח ולעצור את הקטר מפלורידה

שבת 08 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

כשאורלנדו אירחה את דאלאס בחודש שעבר, המאבריקס היתה בשיאה של ריצת ניצחונות מטורפת ואילו אורלנדו המקרטעת, היתה בדיוק אחרי הטרייד הגדול ובכושר מזעזע עם שמונה הפסדים בתשעה משחקים. אולם, מאז השתנה כל כך הרבה לטובה אצל אורלנדו וכל כך הרבה לרעה אצל דאלאס. אורלנדו תנסה להשיג הלילה בדאלאס ניצחון תשיעי ברציפות, אחרי שרק אתמול הביסה את יוסטון החזקה.

אין ספק שהטרייד אותו ביצעה אורלנדו עם פיניקס ו-וושינגטון הפך אותה לאחת הקבוצות החזקות בלילה. אורלנדߕ הצליחה להיפטר מרשאד לואיס והחוזה השמן שלו וצירפה שחקנים איכותיים מאוד כמו ג'ייסון ריצ'ארדסון והידו טורקוגלו מפיניקס וגילברט ארינאס מוושינגטון. שחקן נוסף שהשתלב נהדר באורלנדו הוא הפורוורד ברנדון באס שהגיע מדאלאס וקולע 11.3 נקודות למשחק עבור המג'יק ו-16 נקەדות אתמול בניצחון על יוסטון. באס, ישחק הלילה במוטיבציה מוגברת כדי להוכיח לדאלאס שטעתה כשוויתרה עליו.

בעוד שבאורלנדו הכול נראה וורוד כרגע, בדאלאס כרגע העתיד נראה אפור במיוחד. אחרי שפתחה את העונה בצורה נפלאה וניצחה את כל הגדולות, פקדה את  דאלאס מכת פציעות והלילה המאבריקס תחסר אולי את שני השחקנים הכי חשובים שלה - דירק נוביצקי הגרמני שסובל מפציעה בברך וקירון באטלר המצויין, שגמר את העונה.  

מאז הטרייד המצויין של אורלנדו היא קולעת בממוצע 106 נקודות למשחק. קשה לי̠להאמין שדאלאס, ללא שני הסקוררים הכי טובים שלה יכולה לעמוד בקצב של אורלנדו, שתנצח בדאלאס בסביבות 7-12 הפרש. משחק 88: דאלאס (4+) - אורלנדו: ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק