1

הווארד ווב ניצח את ליברפול

תצוגת שיפוט שערורייתית של השופט ששפט את גמר המונדיאל, שלחה את מנצ'סטר יונייטד לשלב הבא בגביע על חשבון ליברפול עם ניצחון 0:1 מפנדל שלא היה ועם אדום מפוקפק לג'רארד. גם טוטנהאם וצ'לסי טיילו לשלב הבא. רק תיקו לסיטי מול לסטר

יום ראשון 09 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 הווארד ווב. כך אפשר לסכם בשתי מילים את משחק הגביע הגדול שנערך ביום באולד טראפורד בין מנצ'סטר יונייטד לליברפול. המשחק הזה, עמד בסימן חזרתו של קני דלגליש לליברפול, אבל הוכרע כבר בדקה הראשונה תודות לתצוגת שיפוט עלובה של הווארד ווב, השופט שנחשב לבכיר בעולם.

ווב, ששפט כזכור בגמר המונדיאל האחרון בין ספרד להולנד, הכריע למעשה את המשחק כבר בדקה הראשונה כשפסק על פנדל שגוי לזכות יונייטד אחרי הכשלה שלא היתה של מרטין קלי על ברבאטוב. ראיין גיגס לא̠שאל שאלות ודייק מהנקודה הלבנה, כדי לקבוע את תוצאת הסיום, 0:1 למנצ'סטר יונייטד.

תצוגת הבלהות החד צדדית של ווב נמשכה גם בדקה ה-32 כאשר זה החליט להרחיק את סטיבן ג'רארד, הקפטן של ליברפול אחרי עבירה שספק אם הצריכה אפילו כרטיס צהוב̮ ליברפול נלחמה וניסתה להשוות, אך ההרחקה של ג'רארד טרפה את הקלפים מבחינתה ויונייטד עלתה שלב בצורה מאוד לא משכנעת.

במשחק נוסף שנערך היום, לא התקשתה טוטנהאם מצמרת הפרמייר-ליג להביס את צ'רלטון מהליגה השניה 0:3. צ'רלטון, החזיקה מעӞד מחצית שלמה לפני שהתחיל הקונצרט של "התרנגולים" במחצית השניה. דאוסן הצעיר כבש בדקה ה-47 לפני שג'רמיין דפו הוסיף צמד בדקות ה-57 וה-60.

צ'לסי האלופה, שנראית רע מאוד בליגה, התפוצצה בסטאמפורד ברידג' על איפסוויץ האומללה עם 0:7 קליל להפליא. למפארד וסטרידג' כיכבו עם צמדים. קאלו ואנלקה ועוד אחד עצמי השלימו השביעיה.

מי שתצטרך לעשות שוב את העבודה, זוהי מנצ'סטר סיטי שסיימה בתיקו ביתי 2:2 מול לסטר. אריקסון שמאמן את לסטר ראה את במבה כובש בדקה הראשונה̠לזכות קבוצתו. מילנר (23) וקרליטו טבז (45) הפכו את התוצאה אבל קינג (64) סגר את הסיפור אחרון במחצית השנייה וכפה משחק גומלין קשה מאוד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק