אלרדייס יחליף את גרנט בווסטהאם

על פי הדיווחים הבוקר בתקשורת האנגלית, הנהלת ווסטהאם צפויה למנות את מאמנה לשעבר של בלקבורן, סם אלרדייס ולהחתים אותו על חוזה לחצי העונה הקרובה במקומו של אברהם גרנט. מרטין אוניל סירב להתמנות

יום שני 10 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 סאם אלרדייס, מאמנה המפוטר של בלקבורן ימונה עוד השבוע כמאמנה החדש של ווסטהאם במקומו של אברהם גרנט. כך מדווח הבוקר "הסאן&quɯt; הלונדוני. על פי הדיווחים, בהנהלת ווסטהאם איבדו אימון במנג'ר הישראלי ויתנו לאלרדייס לאמן את הקבוצה בחצי העונה שנותרה בניסיון להציל אותה מירידה.

אלרדייס, הפך למועמד הגדול והיחיד למעשה, אחרי שמרטין אוניל, המנג'ר המוערך של אסטון וילה לשעבר, דחߔ הצעה מהנהלת ווסטהאם להתמנות כמנג'ר שלה. אלרדייס, פוטר בחודש שעבר מתפקידו כמאמנה של בלקבורן, למרות שנחל הצלחה יחסית ונחשב עדיין למנג'ר מאוד מוערך.

"לגרנט יש סיכוי של 20 אחוז בלבד להמשיך בתפקידו עד סוף העונה". כך אומר היום איש בכיר בӪוך ווסטהאם. ואילו גרנט עצמו טוען שאנשים מסויימים מפיצים את השמועות נגדו בכוונה.

בהנהלת ווסטהאם מודאגים מאוד לא רק מהיכולת המקצועית וההסתבכות במקום האחרון, אלא גם מהמחאה של הקהל, שמצביע ברגליים העונה. בווסטהאם עדיין מנסים למכור 5,000 כרטיסים שӜא נמכרו למשחק גביע הליגה מחר (שלישי) מול בירמינגהאם.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק