6

הניצחון הכי עצוב בקריירה שלי

ליגת העל: המאמן הזמני והיוצא ממכבי ת"א, איציק עובדיה סיכם את הקריירה הקצרה: "הראנו שיש למכבי תל אביב מה למכור". מוטי איווניר: "זה הניצחון של איציק". אלברמן: "צריכים לצאת מהבוץ&űuot;. מלמיליאן: "בית"ר זה הבית שלי"

יום שני 10 ינואר 2011
שלמה חסיד

חמוץ מתוק, כך אפשר לתאר בצורה הטובה ביותר את הניצחון 0:1 של מכבי תל אביב על בית"ר ירושלים בבלומפילד. 

מוטי איווניר, המאמן החדש במכבי: "לӐ אכנס לפרטים הקטנים. השחקנים מאוד רצו והשתדלו. מה שחשוב זה הנקודות שנותרו בבלומפילד, אני שמח. את הניצחון הציג איציק עובדיה ולא מוטי איווניר". 

מאמן בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן אמר בסיום: "אין שום מתח ביניȠלקורנפיין. ידעתי לאן אני מגיע. ידעתי שיהיה שנה קשה. בית"ר זה הבית שלי, ולא עוזבים את הבית מהר".

איציק עובדיה, המאמן הזמני והיוצא אמר: "עברנו שבוע טעון ולא פשוט. שינוי בעמדת המאמן, חוסר ודאות, משחק לא מחמיא בגביע הטەטו. השחקנים אספו את עצמם ובאו חדורי מוטיבציה, והראו כי למכבי ת"א יש מה למכור. הניצחון הכי עצוב בקריירה שלי. אני אמשיך בדרכי".

גל אלברמן, השחקן המצטיין במשחק אמר: "זאת באמת הדרך שאנחנו צריכים להוציא את הקבוצה מהבוץ.Ġלא היו חיכוכים בחדר ההלבשה. נעשה מהפכה בתקופה האחרונה. אנחנו מקבלים את המצב כמו שהוא. יש לנו הרבה אחריות לא פחות מהמאמנים והצוות המקצועי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק