6

מיאמי מודה ליוסטון

יוסטון התגברה על חסרונו של קווין מרטין וניצחה את בוסטון שלא חזרה לעצמה מאז הפציעה של קווין גארנט. בכך איבדו הסלטיקס את הבכורה במזרח למיאמי. שיקגו גברה בביתה על דטרויט 82:95 ורשמה ניצחון שביעי רצוף. שארלוט גברה על ממפיס

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 שיקגו גברה הלילה בביתה על דטרויט 82:95 ורשמה ניצחון שביעי רצוף בבית במסגרת ליגת ה-NBA. שיקגו הצליחה למחוק פיגור של 12 הפרש במחצית עם תצוגת הגנה מרשימה במחצית השנייה.

 היא עצרה את הפיסטונס על 27 נקודות במהלך החצי השני. שני הכוכבים שלה הובילו על המקהלה כשדרק רוס הוביל עם 29 נקודות וקרלוס בוזר קלע 27 נקודות והוסיף 11 ריבאונדים. שיקגו שיפרה את המאזן שלה ל-25 ניצחונות ו-12 הפסדים.

בוסטון סלטיקס היא לא אותה קבוצה מאז הפציעה של קווין גארנט והלילה היא שוב רשמה הפסד מפתיע, 102:108 ליוסטון בבית. משמעות ההפסד היא שבוסטון איבדה את הבכורה בבית המזרחי למיאמי שמובילה עם 30 ניצחונות ו-9 הפסדים לעומת 28 ניצחונות ו-9 הפסדים של הסלטיקס.

&n͢sp;יוסטון הצליחה להסתדר גם בלי הקלע המוביל שלה קווין מרטין. ארון ברוקס חזר מפציעה והוביל את יוסטון עם 24 נקודות. 

שארלוט המשיכה במומנטום החיובי שלה מאז חילופי המאמנים וגברה על ממפיס 82:96. השלג הכבד באיזור אמנם השפיע על ӛמות האוהדים במגרש, אבל הוא לא עצר את סטפן ג'קסון שהוביל את שארלוט עם 27 נקודות. דיג'יי אוגוסטין הוסיף 18 נקודות ו-9 אסיסטים.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק