1

השכפצ של קורנפיין

מצד אחד מקורביו של אורי מלמיליאן טוענים שהוא עומד להתפטר ומצד שני הוא טוען שהכל שטויות. מה יש למלמיליאן להמשיך בבית"ר ירושלים במצב הנוכחי? שלמה חסיד שואל את השאלות

יום שלישי 11 ינואר 2011
שלמה חסיד
 אורי מלמיליאן, המאמן של בית"ר ירושלים ניגש אתמול אחרי המשחק מול מכבי תל אביב למיקרופונים ואמר שבכלל לא חשב להתפטר אחרי המשחק. העובדה שכל כלי התקשורת, בלי יוצא מהכלל טענו לפני המשחק שהוא שוקל להתפטר לא הפריעה לו.

 אז מה אם יממה לפני המשחק סיפרו כמעט כל מקורביו לכל מי שהיה מוכן לשמוע ש"נמאס לו מבית"ר, נמאס לו שלא נותנים לו חיזוק ושהוא לא מוכן להיות השחפ"צ של הקברניטים בטדי במקרה של ۛישלון". ולמלמיליאן, חשוב לציין,  יש מקורבים, שבדרך כלל לא מדברים שלא בשמו.
 
אורי מלמיליאן לא היה רק שחקן גדול. הוא זכור בעיקר בתור ספורטאי. כל מי שמכיר אותו יודע שלאורי יש מילה ומעבר לזה יש לו כבוד. חוץ מזה שהוא עד עכשיו לא נתפۡ בשקר. (יכול להיות שקרוב לגיל 60 גם הוא למד איך להאכיל את התקשורת בלוקשים מבלי שהוא עצמו יהיה מצוטט בעניין) וחוץ מזה יש לו כבוד עצמי ואחריות וכשהוא נכשל הוא הולך הביתה כפי שהוא עשה בכמה קבוצות בעבר. 

השאלה הגדולה היא מה מלמיליאן חושב לעצߞו? האם הוא לא מבין שהעונה הזו בבית"ר לא מובילה לכלום? האם הוא לא מבין שהוא לא יכול להשפיע על הקבוצה? האם הוא לא מבין שהקרע בינו לבין השחקנים בלתי ניתן לאיחוי? האם הוא לא מבין שזה שכונה שיממה לפני המשחק מול מכבי ת"א הוא ודריו פרננדס עומדים במרכז ۔מגרש ומתעמתים?

לפני כחודש פגשתי חבר ילדות של מלמיליאן בשכונת מנילה בירושלים. שאלתי אותו מה הוא אומר על מספר 8 הבית"רי והוא ענה לי משפט פשוט: "מי אני שאדבר. תיקח את הפלאפון של אבא של אורי והוא יגיד לך אם אורי צריך להמשיך בבית"ר.Ȧnbsp;

אז אני פונה אליך מכאן: אורי, תקשיב לאבא שלך, תקשיב לאנשים שחשובים לך, תעזוב את בית"ר ירושלים. עד עכשיו היית השחפ"צ של בית"ר ירושלים. אם אתה שם את המפתחות היום בבוקר, מחר כבר לא יהיה לקורנפיין מה למכור לקהל וגם הוא יהיה יוĦquot;ר לשעבר. 

אל תיתן לשם הזה שנקרא אורי מלמיליאן להתלכלך בשלולית העכורה הזו שנקרא היום בית"ר ירושלים. זה לא מתאים לאדם במעמדך ובגילך. נצל את העובדה שאתה לא זקוק לכסף של בית"ר כדי להתקיים, ותמשיך הלאה לתחנה הבאה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק