סקרמנטו רוצה לשבור את המנחוס

המלצת WINNER NBA: הקבוצה של עמרי כספי לא ניצחה בוושינגטון מ-2005, אבל הלילה היא רוצהȠלשבור את הקרח, אחרי שכבר ניצחה את וושינגטון בארקו ארנה בפתיחת העונה. טייריק אוואנס פצוע ועלול להחמיץ את המשחק

יום שלישי 11 ינואר 2011
שלמה חסיד
גם בלי יותר מדי עזרה מכוכבה הפצוע, טייריק אוואנס שקלע רק 8 נקודות באותו משחק, סקרמנטו ניצחה את וושינגטון וויזארדס באולמה הבייתי ה"ארקו ארנה" 91ȭ108 בתחילת חודש דצמבר. אבל הלילה היא תתארח בוושינגטון, שם היא לא ניצחה מאז 2005, ונראה לא רק עובדה זו תקשה עליה לנצח במשחק, אלא גם חיסרונו האפשרי של אוואנס הפצוע, שנמצא בספק גדול וכשירותו תתברר רק בסמוך לפתיחת המשחק.

ביום שבת אוואנס לא התאמן בגלל פציעה בקרסול, ולמחרת לא שותף בהפסד החוץ לטורונטו ראפטורס, 118-122. בנו אודריך קלע 25 נק' וניסה לחפות בכך על היעדרו של אוואנס, אבל זה לא הלך. "אני לא יכול להבטיח שטייריק ישחק הלילה" אמר מאמנו, פול ווסטפול. "אנחנו נצטרӚ ללמוד לנצח משחקים חשובים גם בלעדיו".

וושינגטון, שנמצאת במאזן 26-9, ניצחה את ניו ג'רזי ביום שישי בביתה 77-97. למחרת בשארלוט היא הפסידה 89-104. ג'ון וול קלע 16 נק' והיה אחד משני השחקנים היחדים שסיימו את המשחק בדאבל-דאבל, יחד עם קירק היינריך. רשארד לואיס קלע רק 4 נק', ורשם שיא שלילי העונה.

אין ספק, למרות ההתעוררות של הקינגס בעשרת הימים האחרונים, ללא אוואנס וכשהיא נאלצת לחזור למסע משחקים מחוץ להיכל הביתי, ישובו ה"מלכים" למסלול ההפסדים. וכספי? הוא אולי יזכה לנסות לעצור את וול, הרוקי האדיר של הוויזארדס. 

משחק 19: וושינגטון וויזארדס - סקרמנטו קינגס (7+) - ההימור 1 ביחס 1.8.

תגובות

טלספורט בפייסבוק