דה סילבה הוצג בזלצבורג

דאגלס דה סילבה הצטרף לרד-בול האזסטרית והוצג רשמית בקבוצה, אבל הדיבורים היו בעיקר סביב פרשת לירון זרקו: "אין לי שום קשר לזה. אני רוצה לצאת לדרך חדשה והראש חושב רק על כדורגל"

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

למרות המעבר לרד-בול זלצבורג האוסטרית, שבועות לא קלים עוברים על הברזילאי לשעבר של הפועל תל-אביב, דאגלס דה סילבה. הברזילאי נאלץ לוותר על סכומי כסף רבים בשביל לקבל את השחרור המיוחל, ובימים האחרונים אף הסתבך בפרשה עם חברו לשעבר בכפר-סבא, לירון זרקו, שאף איימה על מעברו לאוסטריה.

למרות הכל, דרכונו של דה סילבה הושב אליו בסוף השבוע והבלם יצא לאוסטריה. הערב (שלישי) הוא הוצג רשמית בזלצבורג, אבל גם בהצגתו הוא נאלץ לשוחח בעיקר על הפרשה האחרונה אליה נקלע בישראל.

דה סילבה אמר לתקשורת באוסטריה: "כולם יודעים מה קרה בישראל בימים האחרונים, אבל אני רוצה להגיד שאין לי שום קשר לזה. אני רוצה לצאת לדרך חדשה כאן באוסטריה ולהשאיר את כל החוויות הקשות מאחורה. אני מרוכז רק בכדורגל".
גם מאמנו החדש של דה סילבה, ההולנדי הוב סטיבנס שבשנתיים האחרונות הודח על-ידי קבוצות ישראליות בשלב הפלייאוף בליגת האלופות, הוסיף: "דאגלס חייב להיות כל כולו בכדורגל. חשוב שהוא איתנו על הדשא מעכשיו".

משחק הבכורה של דה סילבה צפוי להיוӪ כבר בעוד שישה ימים, אז תשחק זלצבורג במשחק אימון מול גראהסופרס השוויצרית. הוא צפוי לשוב לישראל בעוד כשבועיים כחלק מהחקירה בפרשת לירון זרקו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק