אימון בכורה לאיווניר. עובדיה עזב

מכבי ת"א קיימה אימון ראשון תחת המאמן החדש, מוטי איווניר. איציק עובדיה סירב להמשיך במועדון לאחר עזיבתם של אבי נמני ויוסי מזרחי והגיע הבוקר להיפרד משחקניו: "מודה לכולם על התקופה היפה שלי במכבי"

יום שלישי 11 ינואר 2011
ארז דיקפלד

עידן חדש החל הבוקר (שלישי) במכבי תל-אביב. שבוע לאחר פיטוריו של המנג'ר אבי נמני, ולאחר עזיבתם של̠המאמן יוסי מזרחי ועוזרו, איציק עובדיה, מוטי איווניר החל לאמן את קבוצת נעוריו והבוקר ערך אימון ראשון.

לאחר הניצחון אתמול מול בית"ר ירושלים (0:1), היה זה אימון שחרור בלבד, אותו ניצל איווניר על מנת לערוך שיחה נוספת עם חניכיו. השחק۠ים שלא שותפו אתמול ל-90 דקות ערכו אימון מלא, כשמאור חלבי וריף פרץ נעדרו בשל הגעתם לאימון הנבחרת הצעירה. 

בנוסף לכך, אל אימון הבוקר הגיע איציק עובדיה, מי שהדריך אתמול את מכבי ת"א מול בית"ר ירושלים, ונפרד מהמועדון בו עבד בשנים האߗרונות. איציק עובדיה, שרק אתמול ירד מכר הדשא עם דמעות בעיניו, אמר היום לאתר הרשמי של המועדון: "ברצוני להודות לבעלים מיץ' גולדהאר, לג'ק אנגלידיס, לצוות, לשחקנים ולקהל המדהים על תקופה יפה שהעברתי במחיצתם. אני עוזב את המועדון ברגשות מעורביߝ לאחר כ-4 שנים בתחושת גאווה ומודה על הזכות שהייתה לי לעבוד במועדון המפואר הזה. אני מאחל למוטי איווניר, לשחקנים ולמועדון בהצלחה".

מכבי תל-אביב תמשיך את הכנותיה לקראת משחק הליגה ביום שבת בסכנין (17:00, דוחא) כבר מחר באימון בӕקר בקריית שלום. מכירת הכרטיסים למשחק עבור אוהדי הקבוצה החלה הערב בקריית שלום, כאשר המחיר הוא 33 שקל לנערים ונשים ו-55 שקלים לכרטיס מבוגר. 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק