1:2 לווסטהאם. גרנט ימשיך?

חצי גמר גביע הליגה: ייתכן שזהו השבוע האחרון של גרנט במועדון, אבל הערב הוא הוביל את חניכיו בניסיון להגיע לגמר שייערך בוומבלי. בעוד שבועיים הגומלין. נובל כבש ראשון (13), רידג'וול (56) השווה וקול (78) הכריע את המשחק

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
על-פי הדיווחים באנגליה, ייתכן ואברהם גרנט יסיים את תפקידו כמאמן ווסטהאם עוד לפני סוף השבוע̠הקרוב, אבל הערב (שלישי) הוא הדריך את קבוצתו במשחק ביתי מול בירמינגהאם במסגרת חצי גמר גביע הליגה, ואף רשם ניצחון חשוב לקראת משחק הגומלין - 1:2.

זהו היה המשחק הראשון בשלב חצי הגמר, כאשר המנצחת בתום 2 המפגשים תגיע למעמד גמר המפעל השלישי בחשיבותו באנגליה, שייערך באצטדיון הוומבלי. הגומלין בבירמינגהאם ייערך ב-26 בינואר, ובשלב הגמר תחכה למנצחת אחת מבין השתיים - ארסנל ואיפסוויץ'.

ווסטהאם תתחזק רשמית בימים הקרובים בווין ברידג' שיושב ביציע, ולידו היה גם טל בן-חיים שנותר מחוץ לסגל.Ġווסטהאם הסתדרה הערב ללא השניים, ובדקה ה-13 הקשר מארק נובל העלה את גרנט ליתרון ראשון אחרי שהגנת בירמינגהאם התקשתה להרחיק את הכדור.

הפטישים של גרנט נראו הרבה יותר מפוקסים ורוצים את המשחק הערב, אבל לווסטהאם חסרה הרגל המסיימת וגם מעט מזל לא ߔיה מזיק. בן פוסטר, שוערה של בירמינגהאם, מנע שערים בטוחים מספקטור וטומקינס.

למרות המחצית הראשונה הנהדרת של ווסטהאם, בה היו צריכים להוביל בלמעלה משער, הם למדו על שכרם שמי שלא כובש - סופג. כדור קרן נהדר של בירמינגהאם בדקה ה-56 מצא את ראשו של רידג'וול ורוברט גרין נכנע. אם לא די בשער שספגה ווסטהאם, איבד גרנט את החלוץ ויקטור אובינה בכרטיס אדום מטופש 3 דקות בלבד לאחר ספיגת השער.

למרות המומנטום שעבר לצידם של האורחים, ווסטהאם השיבה לעצמה את היתרון בדקה ה-78 - כדור רוחב נהדר מצא את קרלטון קול המחליף, שגילגל את הכדור בין הרגליים של פוסטר, מי שזכה עד כה לקרדיט ומנע שערים רבים, אבל השער כולו שלו. 1:2 לווסטהאם בסיום.

ווסטהאם: רוברט גרין; ג'וליאן פובר, ג'יימס טומקינס, ווינסטון ריד, מתיו אפסון; ߒ'ונתן ספקטור, פרדי סירס (זיבון היינס, 74), מארק נובל (קובאץ', 90), סקוט פארקר; ויקטור אובינה ופרדריק פיקיון (קרלטון קול, 74).

בירמינגהאם: בן פוסטר; סטיבן קאר, סקוט דאן (דייויד מרפי, 46), רוג'ר ג'ונסון, ליאם רידג'וולĻ סבסטיאן לארסון (ניקולה זיגיץ', 86), קרייג גארדנר, אלכסנדר חלב (בוסג'ור, 84), בארי פרגוסון; קית' פאהי וקמרון ג'רום.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק