מיאמי רוצה להמשיך לרוץ

ההיט במאזן מדהים של 21 נצחונות מ-22#משחקים מאז דצמבר, נמצאת בבדידות מזהרת בפסגת טבלת המזרח, ושואפת לנצח הלילה את לוס אנג'לס קליפרס שניצחה בחמישה מששת המשחקים האחרונים

יום רביעי 12 ינואר 2011
שלמה חסיד
 כבר שישה שבועות נמשכת הריצה המטורפת של מיאמי היט, שנמצאת בבדידות מזהרת בראש טבלת המזרח, עם מאזן מדהים של 21 ניצחונות מ-22 משחקים מאז דצמבר. הלילה תגיע הלהקה של לברון ג'יימס ללוס אנג'לס למשחק מול הקליפרס החלשה בתקווה להמשיך את הריצה, ולהיכנס להיסטוריה של ה-NBA. 

מיאמי נזקקה להארכות כדי לנצח ביום שישי את מילווקי וביום ראשון את פורטלנד. לברון ג'יימס קלע 44 נק' מול הבלייזרס, במשחק שנגמר ב-100-107. דווין וויד קלע 34 נק' במשۗק ואמר: "גם כשמצפים מאיתנו לעשות ניצחונות קלים, צריך לזכור שזו עונה קשה ומתישה ויש משחקים צמודים שבהם צריך להתעלות".

לברון ג'יימס ניצח את הקליפרס בביתה ב-8 מ-9 ביקוריו האחרונים שם. אלא שמיאמי הפסידה מול הקליפרס ב-5 מ-6 משחקי החӕץ האחרונים נגדה. בלייק גריפין כוכב הקליפרס לא מפחד ממיאמי: "אצלנו בבית אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה. אנחנו נאוד מוכשרים ולא מפחדים משום קבוצה", אמר השחקן. גריפין קלע 23 נק' בניצחון קבוצתו ביום ראשון 91-105 על גולדן סטייט. גריפין עלול ליצור בעߙה במאצ'אפ לכריס בוש, שמעולם לא פגש בו עד עכשיו, אבל צבר ממוצע של 26.3 נק' ו-10.8 ריב' מול הקליפרס בעבר.

אריק גורדון מהקליפרס הפציץ בממוצע 28.8 נק' בחמשת הניצחונות האחרונים, ו-15.7 בשלושת ההפסדים האחרונים.  הקליפרס ניצחו בחמישה מששת ۔משחקים האחרונים. אין ספק שמיאמי היא הקבוצה הטובה יותר, אבל בבית, הקליפרס עושה העונה צרות לכל קבוצה וגם הלייקרס האלופה ניצחה אותה בנקודה. מיאמי תנצח, אבל לא מעל 8 הפרש.

משחק 65: ל.א קליפרס (8+) - מיאמי. ההימור: 1

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק