ג'ונתן אסוס שוחרר מהפועל פת

יום עמוס בהפועל פ"ת: הקפטן הגיע להבנות על שߙחרורו וסיים את תקופתו בקבוצה. הבוקר חתמה ההנהלה על טופס השחרור של דודו ביטון, שיערוך הופעת בכורה בבלגיה בשבוע הבא. גיא דיין נקנס, הושעה וצפוי לעזוב

יום חמישי 13 ינואר 2011
אסף בילגורי
 בהפועל פ"ת החלו בהכנות לקראת המשחק הקשה שמצפה להם ביום שבת - בבית מול הפועל ק"ש החזקה, אבל הקבוצה מהתחתית תתקשה להתרכז במשחק לאור הכאוס החוגג בשורותיה.  בקבוצה מבקשים לעצור את הרצף השלילי שהחל עם הפסד 2:0 להפועל אשקלון ונמשך עם תבוסה מבישה מול הפועל עכו במחזור הקודם, 3:0, אבל לא כך השחקנים ישובו לדרך המלך.

קפטן הקבוצה, הקשר הצרפתי ג'ונתן אסוס, שוחרר היום (חמישי) בשעות הצהריים מהמועדון לאחר הסכמה הדדית בין הצדדים על התרת חוזהו. כידוע, אסוס היה מסוכסך בשבועות האחߨונים עם המאמן, יובל נעים, ורשם מספר עבירות משמעת. השיא היה כאשר הצרפתי גער במאמנו במהלך אימון. 

בנוסף, במועדון עדיין סוערות הרוחות בעקבות פרשת גיא דיין והסיכום שהיה או לא היה עם הפועל עכו. כזכור, השחקן פתח בהרכב הקבוצה מול הפועל עכו והוחלף כבר בדקה ה-30 בשל יכולת חלשה במיוחד. כבר אתמול, קנס אפי צפריר, מנכ"ל הקבוצה את השחקן בסכום של 8,000 דולרים והשעה אותו לשבועיים בטענה שהשחקן סיכם עם הפועל עכו ללא רשות המועדון.

בקבוצה שוקלים לפנות להתאחדות לכדורגל כדי שזו תחקור את פרשת ӓיין ותבדוק האם הוא אכן סיכם עם ראשי עכו מאחורי הגב של המועדון. בכל מקרה, הסיכויים שגיא דיין יסיים את העונה בהפועל פ"ת הם קלושים.

בכלל, בקבוצה יש אווירה של פירוק כללי. הבוקר, חתמו ראשי המועדון המלאבסי על טופס השחרור של דודו̠ביטון והחלוץ הישראלי יוכל לערוך הופעת בכורה במדי שרלרואה כבר במחזור הקרוב ביום שבת הבא.

כזכור, הקבוצה כבר שיחררה בפגרה גם את ג'וניור ויסה, כשגם רפי דהאן מבקש לעזוב את הקבוצה למכבי נתניה. אחרי שגל חצור ותומר סיני כבר הודיעו שהם עוזבים בסוף העונה, הקבוצה צפויה לעבור טלטלה קשה בקיץ ואם לא יימצא עבורה רוכש אף עלולה להגיע להליכי פירוק. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק