ברוכיאן נפצע - עלול להעדר תקופה ארוכה

קפטן בית"ר ירושלים, אבירם ברוכיאן סובב הבוקר את קרסולו באימון הקבוצה ולא יעמוד לרשותו של מלמיליאן מול מכבי פ"ת. השחקן יעבור בדיקת MRI שתברר את חוӞרת הפגיעה. נמשך המו"מ לצירופו של ניסו קפילוטו

יום חמישי 13 ינואר 2011
שלמה חסיד

 בית"ר ירושלים ספגה מכה קשה בהӛנותיה לקראת משחק הליגה בשבת מול מכבי פ"ת,כאשר קפטן הקבוצה, אבירם ברוכיאן סובב הבוקר את קרסולו באימון וככל הנראה יחמיץ את פ"ת.

ברוכיאן, תורגל בהרכב הראשון אך נפצע בקרסולו במהלך האימון ונאנק מכאבים. השחקן נלקח לטיפולים רפואיים ובקבוצהȠיערכו לו אבחנה נוספת, כאשר הפציעה הזו עלולה להשבית את ברוכיאן לתקופה ארוכה.

הקשר דן אייבנדר שסבל אתמול מכאבים בכתף ונטש את האימון לקראת סיומו, ערך הבוקר אימון מלא וצפוי להיות כשיר למשחק מול מכבי פתח תקווה. על פי התרגול הבוקר באימון, אייבנדר צӤוי לפתוח בהרכב. 

בקבוצה ימשיכו בימים הקרובים בשיחות עם מכבי ת"א בניסיון לצרף לקבוצה את ניסן קפילוטו, בלמה הצעיר. מכבי ת"א כבר הביעה נכונות לשחרר את הבלם מאחר ויש שלושה בלמים שמקבלים על פניו עדיפות - ניבאלדו, פאביצ'ביץ וסטרול והөחקן צפוי לחתום בבית"ר אחרי ששני הצדדים יגיעו לסיכום כספי.

בקבוצה קיימת אופטימיות זהירה לגבי עתידו במועדון של ארקדי גאידמק, שעדיין נחשב לבעלים של המועדון. גאידמק, ממשיך לחפש רוכשים לבית"ר אך לא מן הנמנע שימשיך כבעלים גם בעונה הבאה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק