מוריניו הולך על עמנואל אדביור

החלוץ הטוגולזי של מנצ'סטר סיטי, נמצא בדרך לריאל מדריד של מוריניו. מה שמעכב כרגע את החתימה היא משכורתו הגבוהה של החלוץ גם רוקה סנטה קרוז ושון רייט פיליפס עוזבים את הסיטי

יום חמישי 13 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

בריאל מדריד ממשיכים לחפש בנרות אחרי חלוץ חוד. אחרי הפציעה של גונזאלו היגואין, שהשביתה אותו עד תום העונה, ז'וז'ה מוריניו יודע שהוא חייב חלוץ נוסף לסגל שלו ועל פי הדיווחים היום בתקשורת האנגלית, עמנואל אדביור, חלוצה הטוגולזי של מנצ'סטר סיטי הוא המועמד המוביל להצטרף לריאל כבר עכשיו בינואר.

אחרי ההחתמה של אדין דזקו במנצ'סטר סיטי, אדביור איבד לחלוטין כל סיכוי לקבל מקום בהרכב של הקבוצה העשירה מאנגליה, וריאל מדריד היא היעד מספר 1 שלו. מה שמונע ۠כון לעכשיו את העברתו של אדביור לריאל מדריד היא משכורת העתק שלו.

אדביור, משתכר בסיטי כ-200 אלף יורו בשבוע וכדי להחתים אותו בשורותיה, ריאל מדריד תהיה חייבת להשוות את השכר המנופח שלו. בנוסף למשכורתו הגבוהה, ריאל מדריד תצטרף לשלם לסיטי דמי השאלה של בסביבות מיליון יורו.

ובינתיים, רוברטו מאנצ'יני ממשיך לדלל את הסגל המנופח שלו בסיטי. שני שחקנים נוספים שיעזבו בוודאות בימים הקרובים את הקבוצה הם החלוץ רוקה סנטה קרוז, שכבר סיכם את תנאיו בבלקבורן והשני הוא קשר נבחרת אנגליה לשעבר, שון רייט פיליפס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק