דודי סלע יפגוש את דל פוטרו

אליפות אוסטרליה: הגרלה קשה מאוד לדודי סלע בפתיחתו של הגראנד סלאם הראשון לשנה. שחר פאר, המדורגת ה-10 בטורניר, תפתח את משחקיה מול מתילדה יוהנסון

יום שישי 14 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
שלושה ימים בלבד לפתיחתו של הגראנד סלאם הראשון השנה, טורניר אוסטרליה, והלילה (בין חמישי לשישי) נערכה הגרלת המשחקים והבשורות היו יכולות להיות מעודדות יותר עבור המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע.

המדורג 95 בעולם יפגוש כבר במשחק הפתיחה את חואן מרטין דל פוטרו, אחד מכוכביה של ארגנטינה שהחלים מפציעה ממושכת. הארגנטינאי הידרדר בעקבות הזמן הרב מחוץ למשטח הטניס עד למקום ה-259 בעולם. השבוע בטורניר סידני הוא ערך את הבכורה המחודשת שלו, אבל הודח כבר בסיבוב השני על-ידי מאייר הגרמני.

דל פוטרו, בעברו אלוף ארה"ב והמדורג 4 בעולם בשיאו, נפגש בעבר עם סלע והמאזן עומד על 1:2 לזכותו של הארגנטינאי. דודי סלע פתח את שנת 2011 בהפסד כבר בסיבוב המוקדמות הראשון של טורניר סידני.

שחר פאר, המדורגת 10 בטורניר ובמקום ה-12 בעולם, תפגוש בפתיחה את מתילדה יוהנסון, המדורגת 102 בעולם. בסיבוב השני תפגוש שחר פאר, אם תעפߙל, את המנצחת בין כריסטאה מרומניה לבין לוציץ' הקרואטית. פלאביה פנטה, המדורגת 22 בעולם, צפויה לפגוש את פאר בסיבוב השלישי. סטוסור המקומית (5 בעולם) יכולה לעמוד בדרכה של פאר בשמינית הגמר, אם השתיים יעלו כצפוי עד שלב זה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק