כרמלו: אני חולם לשחק בניקס

כוכב דנבר כרמלו אנתוני: "לחזור לעיר שבה נולדתי יהיה בשבילי התגשמות של חלום. אני כבר לא יכול לפתוח מהדורת חדשות בגלל גל השמועות"

שבת 15 ינואר 2011
שלמה חסיד
כבר חודשים ארוכים שבאמריקה מסתובב גל שמועות על חזרתו של כרמלו אנתוני לשורות הניקס. עד עכשיו כוכב דנבר שתק ולא התראיין בנושא, אולם היום הוא פתח את סגור לבו בראיון לרשת אי.אס.פי.אן ודיבר חופשי על הכול.<ɢr/>
אנותני אמר: "אני לא יכול לעשות שקר בנפשי. אני רוצה לחזור לניו יורק. זה המקום שבו גדלתי ושאליו אני מחובר. ראשי הקבוצה שלי יודעים שאני רוצה לשחק שם. לפעמים חלומות מתגשמים. אני רוצה להאמין שזה מה שיקרה איתי. כבר חודשים ארוכים שאני לא יכול לפӪוח מהדורת חדשות כי כולם עוסקים בשאלה מתי אני חוזר לשם. מאז חג ההודיה לא ישנתי כמו שצריך בגלל הסיפור הזה".

בקשר לאפשרות שיבחר דווקא בניו ג'רזי נטס אמר מלו: "אפילו לא חשבתי על האפשרות הזאת. אני רוצה לשחק בניו יורק". לפי הדיווחים ېמארה סטודמאייר לוחץ על הנהלת קבוצתו, הניקס, לסגור מהר עם אנתוני.

ואולם עדיין לא ברור אם וכאשר יגיעו שני המועדונים לסיכום על העיסקה, שכבר בקיץ האחרון דווח כי היא סגורה הרמטית מכל הכיוונים. נותר רק לחכות ולראות.


.

תגובות

טלספורט בפייסבוק