רוברט סאמת שושף פעיל בהפועל חיפה

במסיבת עיתונאים שהתקיימה היום הוצג ד"ר רוברט סאמת כשותף פעיל בניהול הפועל חיפה, בשיתוף עם הבעלים יואב כץ: "רוצה להחזיר את הפועל חיפה בחזרה לצמרת הכדורגל הישראלי"

יום ראשון 16 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
אחרי שהגיע לאחרונה לישראל והחל לשוחח עם שותפו לעסקים ובעלי הפועל חיפה, יואב כץ, על שותפות פעילה בהפועל חיפה, הוכרז הבוקר ד"ר רוברט סאמת כשותף פעיל בניהול הקבוצה.

רוברט סאגת, בעל רשת אופטיקה בארה"ב, ייכנס בהדרגתיות לניהול הקבוצה, כשתוך כדי הוא צפוי לתרום סכומים המוערכים בכ-20 אחוזים מתקציב הקבוצה הקיים, משמע כ-1.5 מיליון שקלים. מטרה הכניסה ההדרגתית היא בכדי שתוך 5 שנים יהיה סאמת הבעלים הבלעדי, או לפחות שווה בשווה עם יואב כץ.

רוברט סאמת אמר במסיבת העיתונאים שנערכה הבוקר: "אני רוצה להחזיר את הפועל חיפה לצמרת וביכולתי לߢשות זאת. בצעירותי למדתי בבית החולים הדסה ואני רוצה להחזיר על כך דרך הקבוצה. אני מתחיל ללמוד את ההיסטוריה של הקבוצה ויודע על האליפות שזכתה בה הקבוצה, כולל מה שקרה עם רובי שפירא".

על עצמו סיפר והוסיף השותף החדש של יואב כץ: "אני עובד ע۝ יואב כבר 20 שנה. זו תהיה הרפתקאה להיות בהפועל חיפה ואני מחכה כבר להתחיל לעבוד. יש לי ארבעה ילדים ואני מאוד אוהב ומתעניין בספורט".

גם יואב כץ בירך על השותפות ואמר: "אני מאוד שמח לצרף את סאמת כשותף שלי בניהול הקבוצה. בימים הקרובים הוߐ ילמד את הקבוצה ואת הכדורגל הישראלי ואני מקווה שהוא יסתדר ויהיה נח לו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק