מלמיליאן עוזב את ביתר ירושלים

בהחלטה משותפת למאמן וליו&ɱuot;ר איציק קורנפיין, הוחלט שאורי מלמיליאן יעזוב את תפקידו כמאמן לאחר חצי עונה. בהדרכתו של מלמיליאן השיגה בית"ר ירושלים 19 נקודות ליגה ב-18 משחקים

יום שני 17 ינואר 2011
שלמה חסיד
חצי שנה לאחר שמונה למאמן ובעקבות שורה קשה של כשלונות, עוזב אורי מלמיליאן את בית"ר ירושלים בעקבות מאבקי התחתית אליהן נקלע עם הקבוצה.

ההחלטה על סיום תפקידו של מלמיליאן התקבלה לאחר שיחה בין המאמן לבין היו"ר, איציק קורנפיין, שיחה שנערכה הבוקר (שני) בעקבות ההפסד האחרון במשחק הביתי, 2:0 מול מכבי פתח-תקווה. 

אורי מלמיליאן שקל לעזוב את תפקידו כבר לפני כחודשיים, אז בעקבות ההפסד הביתי להפועל פתח-תקווה, אולם בסופו של דבר החליט המאמן להישאר על תפקידו והקבוצה השיגה כמה ניצחונות והיה נראה כי היא מתקרבת למרכז הטבלה.

אולם, בשבועות האחרונים ספגה הקבוצה שורת הפסדים מול הפועל עכו, מכבי תל-אביב ומכבי פ"ת ולא הצליחה לנצח את מכבי נתניה באצטדיון "טדי". 

מלמיליאן, מגדולי שחקני בית"ר ירושלים בכל הזמנים, נכשל במרבית הקבוצות אותן אימן בשנים האחרונות, אך זכה לאשראי לאמן את בית"ר ירושלים בזכות עברו הבית"רי. הקבוצה צברה איתו 19 נקודות מ-18 משחקים, ניצחה 5 משחקים וסיימה 4 נוספים בתיקו.  

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק