הראל לטביב: במבי במיידי

יממה אחרי שהשתלח אלי טביב במוני הראל, מגיב הבעלים השני של הפועל ת"א במכתב לשותפו: "המועדון נקלע למצב בלתי אפשרי ואני משוכנע שהפערים בלתי ניתנים לגישור. הפתרון היחיד הוא להיפרד"

יום שני 17 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

הפועל תל-אביב תארח הערב בבלומפילד (20:45) את הפועל עכו, אבל ככל שהזמן חולף נראה שמשחקי הקבוצה הולכים ונהיים משניים לעומת הכאוס שחוגג בהנהלת הקבוצה בין שני הבעלים, מוני הראל ואלי טביב.

ביום ראשון האחרון השתלח אלי טביב בשותפו וטען כי מוני הראל מסית נגדו, ו-24 שעות אחר-כך הגיב מוני הראל במכתב ששלח לאלי טביב ובו נכתב: "הפועל ת"א נקלעה למצב בלתי אפשרי של חוסר יכולת לתפקד. טובתה של הפועל ת"א עומדת לנגד עיניי ואיני יכול לסבול את המצב הנוכחי ולהשלים עם הפגיעה בקבוצה. אנו כהנהלה אחראים למצב ובידינו הדרך לשנות אותו".

הראל כתב מפורשות לטביב שהיפרדות הינה הפתרון היחיד של השניים על מנת להוציא את הפועל ת"א לדרך חדשה: "אם בעבר חשבתי שאולי ניתן לגשר על הפערים, הרי שהיום אני משוכנע שהדבר אינו אפשרי. לאור המצב הבלתי נסבל של הקבוצה אני פונה אליך למצוא את הרצון וההסכמה למציאת פתרון מיידי. אני סבור כי הדרך היחידה לאפשר תפקוד תקין ומוצלח של הקבוצה הינה דרך ההיפרדות בינינו. עלינו לסיים את התהליך בימים הקרובים. אני עומדȠעל כך שניישם באופן מיידי את מנגנון ההיפרדות הקרוי "במבי", כפי שהוסכם בינינו עת התחלנו את ההתקשרות המשותפת".

כידוע, לפי הליך "במבי" כל אחד מהבעלים מציע את סכום הכסף אותו הוא מוכן לשלם עבור חלקו של השני בבעלות הקבוצה, כӐשר ההצעה הגבוהה יותר היא זו שתנצח ובך תקנה לאותו איש עסקים 100 אחוזים בבעלות המועדון. 

הראל סיים את דבריו: "לצורך הליך "במבי", יש למנות צד שלישי, בעל שיעור קומה, המוסכם על שנינו. הוא ינהל את התהליך באופן מסודר ונכון לשנינו ולקבוצה. אני חוזר בפנייתי אלייך להסתכל על העניין באופן חיובי, להיות פתוח ויצירתי כדי שנוכל לאפשר להפועל ת"א להמשיך לשגשג תחת ניהול כזה או אחר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק