אלי חכמון ישפוט בקרית שמונה

רוני לוי, מאמנה החדשה של בית"ר יקווה להשיג ניצחון בכורה מול באר שבע בשמחק אותו ישפוט זיו אߓלר. לירן ליאני שובץ לשפוט את משחקה של חיפה ובני יהודה, חכמון את המשחק המרכזי של קרית שמונה מול הפועל תל אביב.

יום שלישי 18 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

רוני לוי שחתם השבוע כמאמנה של בית"ר יערוך ביום שבת את הופעת הבכורה מול הפועל באר שבע, את המשחק ישפוט זיו אדלר, ניסן דߕדי ומירון פז יסייעו , משה בוחבוט יהיה השופט הרביעי.

במשחק המרכזי שייערך ביום שני בין הפועל קרית שמונה להפועל תל אביב ישפוט אלי חכמון כאשר שבתאי נחמיאס ודן אוצנק יסיעו על הקווים ואוראל דרינפלד יהיה השופט הרביעי.

חיים יעקӑ שובץ למשחקה של מכבי תל אביב לבין מ.ס אשדוד בו יקוו שחקני מכבי להשיג את ניצחונם השני תחת המאמן החדש איווניר. שמואל שטייף ועידן ירקוני יסייעו בעמדת הקוונים ודניאל בר נתן יהיה השופט הרביעי. את משחקה של מכבי חיפה לבין בני יהודה שייערך בקריית אליעזר ישפוט לירӟ ליאני בעזרת אורן בורנשטיין ודני קרסיקוב כאשר השופט הרביעי יהיה ניר עמר.

במשחק שייערך ביום ראשון בין מכבי פתח תקווה ובני סכנין שובץ השופט איתן שמואלביץ. לירן וקסברגר שובץ לשפוט את משחקה של מכבי נתניה לבין הפועל פתח תקווה. במשחקים נוספים: אלון יפת ינהל את המשחק של הפועל אשקלון והפועל חיפה ובמשחק  בין הפועל עכו להפועל רמת גן ישפוט רועי ריינשרייבר.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק