6

מיאמי היט לא נכנסת לפאניקה

המלצת WINNER NBA: אחרי שלושה הפסדים רצופים, כשכריס בוש בחוץ, לברון ג'יימס בספק ודווין וויד מחמיץ אימונים, תארח הלילה מיאמי את אטלנטה הוקס ותנסה לחזור למוטב. אטלנטה ניצחה בשישה משבעת משחקיה לېחרונה

יום שלישי 18 ינואר 2011
שלמה חסיד
במיאמי היט משדרים עסקים כרגיל למרות שרשרת ההפסדים האחרונה, והלילה הם ינסו לחזור לעצמם מול אטלנטה הוקס במשחק ביתי.

כריס בוש לא ייקח חלק במשחק, בעוד לברון ג'יימס נמۦא בספק. גם דווין וויד החמיץ את האימון אתמול אבל הוא כנראה יפתח, אבל לברון ינסה להימנע מהיעדרות במשחק שלישי ברציפות. בוש סובב את קרסולו השמאלי בהספד בשבת 96-99 לשיקגו, וזה יהיה המשחק הראשון העונה בו הוא ייעדר בוודאות.

אטלנטה, מנגד, נמצאת במגמת̠שיפור כשניצחה בשישה משבעת משחקיה האחרונים עם ממוצע קליעה של 106.7 נק' במשחק. מאז שנת 97 אטלנטה הפסידה במיאמי ב-25 מתוך 27 משחקים, כשממוצע הקליעות שלה שם עומד על 80.5 בלבד.

ג'ו גונסון, כוכב ההוקס שלא שיחק בהפסד מול מיאמי בדצמבר, נמצא בתקופה מצߕיינת עם ממוצע 28.2 נק' ב-8 המשחקים האחרונים. ביום ב' בניצחון על סקרמנטו 98-100 הוא קלע 36 נק'. אל הורפורד הוסיף 23, וג'וש סמית' הוסיף 19. 

העומס הגדול על שלושת הסופרסטארים של מיאמי נותן את אותותיו. ללא בוש וגם אם לברון ישחק בסופו של דבר,̠מיאמי תתקשה מאוד מול ההוקס שמגיעה למשחק הזה בכושר מעולה לעומת מיאמי שמגיעה למשחק הזה אחרי רצף של 3 הפסדים שנובע בעיקר בגלל מכת הפציעות בקבוצה. אם מיאמי תנצח, זה יהיה אחרי קרב גדול ובהפרש קטן מאוד.

משחק מספר 25:  מיאמי היט&nbͳp;- אטלנטה הוקס (7+). ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק