הקליפרס רוצה להמשיך בתנופה

המלצת WINNER NBA: לוס אנג'לס קליפרס רוצה להשיג ניצחון רביעי ברציפות, ולרשום שיא עונתי, אבל הפעם מצפה לה משוכה גבוהה במיוחד בדמותה של פורטלנד, שניצחה אותה בכל חמשת המשחקים האחרונים ביניהם

יום חמישי 20 ינואר 2011
שלמה חסיד
 לוס אנג'לס קליפרס עשתה השבוע סדרה של שלושה נצחונות רצופים, שהיא הארוכה ביותר שלה מאז פתיחת העונה, אבל היום בלילה היא תתקשה להמשיך במסע ההצלחות מכיוון שממולה תעלה פורטלנד שתשחק בביתה. פורטלנד ניצחה את הקליפרס בכל חמשת המשחקים האחרונים ביניהם.

ביום שלישי הביסה הקליפרס את מינסוטה 111-126. היה זה המשחק הראשון שבו כוכבה ߑלייק גריפין לא השיג 'דאבל דאבל', אחרי 27 משחקים רצופים. גריפין קלע במשחק 29 נק', אבל נעצר על 9 ריב' בלבד. אריק גורדון מהקליפרס קלע במשחק 23 נק'. הקליפרס כבר הפסידו לפורטלנד פעמיים העונה. ממוצע הקליעות שלהם נגדה עומד על 88.2 נק' בלבד.

לפורטלנדȠיש הזדמנות להשלים ניצחון רביעי ברציפות אחרי שאמש שחקניה ניצחו את סקרמנטו בהארכה 90-94. כוכבה לה-מרקוס אולדריג' הפציץ 10 נק' ברבע האחרון מתוך ה-23 שקלע במשחק. בהארכה הוא הוסיף 5 נק' מתוך ה-9 שקבוצתו קלעה ולמעשה ניצח לבד את המשחק.

ברנדון רߕי כוכב פורטלנד לא ישחק אחרי שבתחילת השבוע עבר ארתוסקופיה בשני ברכיו. גם מרקוס קמבי שהיה בעבר בקליפרס לא ישחק הלילה אצל פורטלנד בגלל פציעה במיניסקוס. לפורטלנד ממוצע נק' של 102.6 כשניצחה ב-10 מ-12 משחקי הבית האחרונים. הקליפרס עדיין לא ניצחו העונה בחוץ קבוצה שקולעת בממוצע מעל מאה נקודות.

משחק מספר 87: פורטלנד בלייזרס - לוס אנג'לס קליפרס (3+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק