בוזגלו: לא מתכוון לחנך את אבא

קשר חלוץ מכבי תל אביב, מאור בוזגלו, התראיין במסיבת עיתונאים לקראת אשדוד בשבת על היחסים העכורים בין אביו למועדון: "אני מתרכז בעצמי ולא באחרים. אין לי שליטה על דבריו". איווניר: "מתרגש לחזור לבלומפילד"

יום חמישי 20 ינואר 2011
שלמה חסיד

מכבי תל אביב מעודדת מהרוח החדשה הנושבת בעיר בדמות המאמן החדש, מוטי איווניר וערכה את מסיבת העיתונאים הרישמית לקראת המפגש מול מ.ס אשדוד בשבת והבכורה של איווניר כמאמן ראשי על הדשא הביתי בבלומפילד.

מאור בוזגלו, הקשר חלוץ המבטיח של הצהובים ̻ נשאל בפתיחה על פשר התנהגות אביו, יעקב בוזגלו לאחרונה: "אין לי שליטה על מה שאבא שלי אומר. אני מתרכז בעצמי ולא בדברים אחרים. אני מנותק מתקשורת ממתי שאני כאן. אני לא מתכוון לחנך את אבא שלי, הוא מבוגר ממני. יש לי דרך שאני דוגל בה מהתחלה".

ۑוזגלו הוסיף ואמר: "אני לא מתכוון לעזוב את מכבי תל אביב, המטרה שלי זה לקחת כאן אליפות וזה
המטרה שלי. זה למעשה היה חלום ילדות שלי להגיע למועדון הגדול הזה".

גם מוטי איווניר, המאמן החדש התארח במסיבת העיתונאים ואמר: &qɵot;מאור רק בתחילת הקריירה. יש לו לפחות עוד שלוש ארבע שנים כאן. מאור עזר לנו לנצח את שני המשחקים האחרונים בשבילנו, הוא שחקן לגיטימי בכל קבוצה אחרת".

איווניר גם נשאל על התחושות לחזור כמאמן ראשי לבלומפילד המיתולוגי: "אין ספק שאני מתרגשȮ הייתי שחקן מכבי ת"א לפני כ-21 שנה שעזבתי, לחזור לכאן כמאמן זה כבוד גדול ומרגש עבורי. מאין סגירת מעגל". 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי תל אביב.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק