דו קיום ספורטיבי

צבי ורשביאק, יו"ר הוועד האולימפי נפגש עם ג'יבריל רג'וב, יו"ר הוועד האולימפי הפלשתנאי בלוזאן במטרה לשיתוף פעולה עתידי וקידום הספורט האולימפי ברשות במטרה להשתתף בתחרויות העולמיות

יום חמישי 20 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

בתום פגישה בלוזאן בין יו"ר הוועד האולימפי בישראל צבי ורשביאק והמנכ"ל אפרים זינגר עם יו"ר הוועד האולימפי הפלשתינאי ג'בריל ראגו'ב בהשתתפות נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי ד"ר ז'ק רוג, והאחראים על הפעילות הבינלאומית בוועד האולימפי הבינӜאומי הוחלט כי בחודשיים הקרובים יוכן על ידי הצדדים הישראלים והפלשיתנאים מיסמך בו יועלו הצרכים של הפלשתינאים ליציאה לתחרויות ספורט בינלאומיות תוך הבנה שמדובר באיזור שאינו רגיל.

צבי ורשביאק יו"ר הוועד האולימפי סיפר בשיחת טלפון כי ג'בריל ראג'וב הӒיע לפגישה כעוס משהו אחרי שלדבריו קרא בתקשורת הישראלית  כי המשרד הממשלתי המנהל את הספורט צוטט כמי שאומר שיש מניעה לאפשר מעבר חופשי לפלשתינאים.

במהלך הפגישה  גילה אג'וב שהמציאות שונה והגישה הישראלית חיובית. הוא הבין כי הוועד האולימפי בישראל ירתם לסייע לפלשתינאים לכל מה שקשור בתנועה ויציאה לתחרויות ספורט בינלאומיות . הצדדים אף החליטו כי יפתחו בזמן הקרוב תוכניות לפעילות משותפת. הצדדים קבעו כי בעוד חודשיים יפגשו שוב.

נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי ד"ר ז'ק רוג הביע בסיום הפגישהĠהערכה לשני הצדדים על הנכונות להיפגש והודה במיוחד לישראלים על הגישה החיובית שלהם לסייע לפלשתינאים.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק