הפועל עשויה לצרף את שריקי

עידן שריקי, חלוצה של מ.ס אשדוד, עשוי לעבור בהשאלה לדאבליסטית שמחפשת להתחזק בחלוץ בעקבות פציעתו של איתי שכטר. בקבוצה מעדיפים חלוץ ישראלי שמכיר את הליגה מקרוב

שבת 22 ינואר 2011
שלמה חסיד
 בהפועל תל-אביב מודעים לעובדה שהקבוצה חייבת חיזוק ב-2 עמדות מפתח - הבלם ועמדת החלוץ. אחד השמות שעלו בימים האחרונים במתחם וולפסון הוא חלוצה של מ.ס אשדוד, עידן שריקי.

עד השבוע ולאורך החוד שהאחרון עסקו אצל הדאבליסטית בעיקר בחיפוש אחר בלם זר במקומו של דאגלס דה סילבה, שעזב לטובת רד-בול זלצבורג האוסטרית. בימים האחרונים החלו להתייחס בהפועל גם לסוגיית החלוץ, בעקבות פציעתו של איתי שכטר שנפצע בכתף ולא ישוב לשחק העונה.

בהפועל תל-אביב מעדיפים כי במקום שכטר יצטרף חלוץ өמכיר היטב את הליגה הישראלית, כזה שיוכל להשתלב במהירות עם שחקני הסגל האחרים ולהכיר היטב את היריבות. לכן, אחד השמות הבולטים להצטרף הוא עידן שריקי, שבמ.ס אשדוד מתקשה לבוא העונה לידי ביטוי.

שריקי היה מועמד להפועל ת"א כבר בתחילת העונה, אלא שבېשדוד דרשו קרוב למיליון יורו דמי העברה, מתוך ההנחה שהפועל תילחץ לאור העובדה שהפועל ת"א כמעט הבטיחה את מיקומה בשלב הבתים של ליגת האלופות. בסופו של דבר החתימה הפועל ת"א את טוטו תמוז, שמגלה העונה יכולת מצוינת.

בהפועל משוכנעים כי חלוץ הדומה לטוטו תמוז בדמותו, כזה שמכיר מקרוב את הליגה הישראלית, יוכל להשתלב היטב במועדון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק