רוני לוי: מקווים לצאת לדרך חדשה

בבית"ר ירושלים חגגו את הניצחון בבאר שבע 1:2, שהגיע מיד אחרי הזעזוע שעברה הקבוצה, כשהחליפה את מאמנה אורי מלמיליאן ברוני לוי שמספק את הסחורה. ניר קלינגר: לא מבין מה קרה לנו במחצית השניה

שבת 22 ינואר 2011
שלמה חסיד

בבית"ר ירושלים חגגו את הניצחון בבאר שבע 1:2, שהגיע מיד אחרי הזעזוע שעברה הקבוצה, כשהחליפה את מאמנה אורי מלמיליאן בӨוני לוי שמספק את הסחורה.

 רוני לוי אמר בסיום המשחק: "גם אם לא היינו מנצחים, הייתי מרוצה כי השחקנים הראו הקרבה ונחישות וזה מה שאני רוצה לראות. בסך הכל יש פה קבוצה מוכשרת של שחקנים שנקלעו לתקופה לא טובה וזה קורה בכדורגל. א۠י חושב שאפשר לצאת מהתקופה הקשה באמצעות צבירת נקודות, ואנחנו מסוגלים לכך. ניצחנו במגרש קשה מאוד וגם הפכנו את התוצאה וזה מראה על הפוטנציל שיש פה בקבוצה. אולי נתחזק נקודתית, אבל כל הקרדיט הולך לשחקנים שהוכיחו היום שיש להם מה למכור בליגה הזאת".

 עידן טל : "בשום שלב של המשחק לא נפלנו מבאר שבע. ירדנו להפסקה בפיגור אבל דיברנו בינינו במחצית ואמרנו שאם נשחק טוב שום דבר לא יעצור אותנו בדרך לניצחון. רוני לוי הביא עימו רוח חדשה, אבל גם המאמן הקודם עשה פה עבודה טובה, רק שלצערי קוӨה שלא הולך בכדורגל. הדבר החשוב ביותר כרגע זה לברוח מהפלייאוף התחתון".

 המאמן המפסיד, ניר קלינגר, סיכם: "אני לא מבין מה קרה לנו במחצית השניה, לא נתנו את המשחק הרגיל שלנו, וזה גובל בנאיביות. אסור לנו להפסיד ככה בבית. ידענו שבית"ר תבוא במלוא ההתלהבות וגם הזהרתי את השחקנים שלי, נצטרך לתקן במשחק הבא".

 

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק