מולי קצורין חתם באלבה ברלין

קצורין, שהתפטר רק אתמול מתפקידו כמנהל האגף המקצועי של נבחרות הכדורסל, חתם היום באופן רשמי בשורות אלבה הגרמנית וינסה להוליך אותה לאליפות גרמניה

יום שני 24 ינואר 2011
שלמה חסיד

 יממה בלבד אחרי שהודיע מנהל האגף המקצועי של איגוד הכדורסל, מולי קצורין, על התפטרותו מהתפקיד, חתם המאמן הישראלי לעונהȠאחת בשורות אלבה ברלין, הקבוצה הגרמנית הבכירה.

קצורין, לא עבד כמאמן במועדון מאז שהוליך בעונה שעברה את נימברוק הצ'כית לזכיה בדאבל. הוא הוליך כזכור את נבחרת פולין ביורובאקסט האחרון אותו היא גם אירחה. קצורין, ינסה לעזור לאלבה לזכות באליפות גרמניהĮ

אתמול, ניסה קצורין, ניסה להסביר את ההחלטה שלו להתפטר מהאיגוד ואמר : " אני מודה לשי שני, למנכ'ל, יעקב בן שושן ולעובדי איגוד הכדורסל על העבודה המשותפת ושיתוף הפעולה להם זכיתי בכל החודשים בהם מילאתי את תפקידי כמנהל האגף המקצועי. האגף Ӕמקצועי פעל בחודשים האחרונים בטיפול בכל הקשור בתשתיות הכדורסל הישראלי, נוער, ילדים, נבחרות והאקדמיה לכדורסל שהם העתיד של הכדורסל בישראל. אני מאמין בדור הצעיר הזה ובסיכוי שלו להתפתח, להתקדם ולהוביל את הכדורסל הישראלי להישגים ".

יו"ר אߙגוד הכדורסל שי שני אמר בתגובה להתפטרות: "אני מצר על החלטתו של מולי. הבאנו לאיגוד את איש המקצוע המנוסה והטוב ביותר לטפל בעיקר בתשתיות הענף. עזיבתו של מולי לא תעצור את הרפורמות המקצועיות שתכננו".

ייתכן מאוד כי הסיבה למהלך הזה היתה היחסים ה۞תוחים בין קצורין למאמני הנבחרת, שחלקן סירבו לקבל את קצורין כסמכות עליונה מעליהם. גם העובדה שקצורין החזיק בהצעה מברלין, זירזה כנראה את החלטתו לחתוך עניינים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק