גרנט מתחזק. בה הושאל לווסטהאם

דמבה בה, החלוץ המצויין של הופנהיים ונבחרת סנגל, הושאל לווסטהאם וәשחק בשורותיה עד סוף העונה. ואן ניסטלרוי יממן חלק מהעברתו לריאל מדריד?

יום שני 24 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 ווסטהאם של גרנט, ממשיכה במאמציה להישאר בפרמייר-ליג והיום (שני) ביצעה הקבוצה רכש משמעותי כשצירפה לשורותיה את דמבה בה, החלוץ המצויין של הופנהיים ושל נבחרת סנגל.

החלוץ בן ה-25 עשה הכול כדי לעזוב את הופנהיים וכבר היה סגור בסטוק שהיתה מוכנה לשלם עליו 6 מיליו۟ פאונד, אולם הוא נכשל בבדיקות הרפואיות וכעת ינסה את מזלו אצל אברם גרנט. בה, שיחק בשנתיים האחרונות בהופנהיים והעונה כבש עבור הקבוצה שישה שערי ליגה.

"אני שמח מאוד ומודה להופנהיים שהגיעה להסכם על שיחרורו". כך אמר בה אחרי סיום העיסקה והוא צפוי לחתום רשמית בשורות "הפטישים" במהלך היום. ראיין באבל, החלוץ ההולנדי של ליברפול, אמור להיות מחליפו של בה בהופנהיים.

ואן ניסטלרוי ישלם כדי לעבור לריאל מדריד?

קבוצה נוספת שמחפשת חלוץ בנרות היא ריאל מߓריד הגדולה, הקבוצה של מוריניו שקרים בנזמה הוא החלוץ היחיד בסגל שלה אחרי הפציעה של גונזאלו היגואין. המועמד המוביל להגיע לברנבאו בחלון ההעברות הנוכחי הוא רוד ואן ניסטלרוי, חלוץ המבורג, לו היתה בעבר קדנציה מוצלחת מאוד במועדון.

אולם, מה שמעכב כרגߢ את ביצוע העיסקה הוא סירובה של ריאל מדריד לשלם את סכום ההעברה שדורשת המבורג (כ-2 מיליון יורו). היום, כך על פי הדיווחים, הציעה ריאל מדריד לחלוץ לשלם כחצי מסכום מההעברה (כמיליון יורו) להמבורג כדי שיתאפשר ביצוע המעבר.

המבורג, נאבקת כרגע בצמרת הבߕנדסליגה ורוצה לתפוס את אחד מארבעת המקומות הראשונים ולכן ממשיכה בשלב זה בסירובה לשחרר את ההולנדי שלה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק