המלצות WINNER לערב שלישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. הערב אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל מאירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שלישי 25 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 20 - פורטסמות - ברנלי ȭ 1 (יחס 2.15)

פורטסמות מדורגת במקום ה-18 בטבלת הצ'מפיונשיפ  כשהיא אחרי תיקו במחזור האחרון מול לידס, זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים, שלושה בליגה ואחד בגביע. היא תארח היום את ברנלי שמדרוגת במקום ה-11 בטבלה. ברנלי מגיעה למשחק היום אחרי שתߙ תוצאות תיקו ברצף מול סקאנת'ורפ ומול ק.פ.ר. בסך הכל במסגרת הליגה ניצחה ברנלי משחק אחד מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה, בנוסף לשתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. בסיבוב הקודם ניצחה פורתסמות 2-1 בברנלי ובכללי היא ניצחה אותה בכל חמשת המשחקים האחרונים בין השתיים. &nŢsp;פורטסמות תחסר למשחק היום את וובר, יוז, ריידרסון ואת לורנס אבל בכל זאת היא לדעתי תנצח את המשחק הזה. היא אמנם חלשה מאוד העונה אבל גם ברנלי לא ממש מרשימה בתקופה האחרונה. חזקו ב-X.

משחק מס. 21 - פאלרמו - פארמה - 1 (יחס 1.60)

<ɰ>משחקי רבע גמר גביע הליגה באיטליה נפתחים היום במשחק בו תארח פאלרמו את פארמה. השתיים נפגשו בליגה בחודש שעבר בפאלרמו, במשחק בו ניצחה פאלרמו בקלות בתוצאה 3-1 משערים של פינילה, מיקולי ושער עצמי של זקארדו מפארמה. פינילה אגב יעדר היום מהמשחק. במסגרת הליגה מדורגӪ פאלרמו במקום השביעי בטבלה כשהיא אחרי בכושר ביתי מדהים אחרי שבעה ניצחונות בית במהלך שמונת משחקי הבית האחרונים שלה. בכללי, היא אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. פארמה, מהצד השנ,י מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא אחרי ניצחון ביתי 2-0 על קטאניה, זېת אחרי שני הפסדים רצופים 2-0 בברשיה והפסד ביתי 2-1 מול קליארי. בסך הכל הפסידה פארמה בשלושה מתוך ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה והיא עם שישה הפסדי חוץ במהלך 11 משחקי החוץ האחרונים שלה. כפי שאמרתי, מהסגל של פאלרמו יעדר היום פינילה שכבש שער במשחק הקודם בין השתיים ומלבדו יעדר גם גויאן והרננדז. מההרכב של פארמה יעדרו היום פאקי ופיסאנו. ע'פ כל הנתונים כאן אפשר לומר שפאלרמו נראית טוב יותר מפארמה, במשחקים מולה היא נראית טוב יותר ובכלל, במשחקי הבית שלה, היא משחקת מצויין ולדעתי היא תנצח את המשחק הזה. אני מסמן כאן 1.

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק