מארק ואן בומל חתם במילאן

אחרי שצירפה את עמנואלסון, הרוסונרי ביצעה היום רכש משמעותי נוסף כשהחתימה עד סוף העונה את קשר באיירן מינכן ונבחרת הולנד עד תום העונה. ואן בומל: "לעולם לא אשכח את התקופה שלי בבאיירן"

יום שלישי 25 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 מילאן, שנהנית בינתיים מעונה נהדרת ומוליכה את הסרייה א', ממשיכה לנצל את חלון ההעברות כדי להתחזק והיום (שלישי) היא ביצעה רכש מרשים מאוד כשצירפה לשירותיה את מארק ואן בומל, קפטן וקשר באיירן מינכן ונבחרת הולנד.

ואן בומל, מצטרף לעמנואלסון שחתם במילאן רק אתמול כשחתם על חוזה עד לסוף העונה בסכום שעדיין לא פורסם. באיירן, אישרה את הידיעה באתר הרשמי שלה וגם ואן בומל אישר ואמר: "אני עוזב את באיירן עם כאב בלב. ביליתי פה ארבע וחצי עונות נߔדרות, לעולם לא אשכח את המועדון הזה".

מילאן, סובלת ממכת פציעות גדולה בעיקר בקישור שלה, כששחקני מפתח כמו פירלו, סידורף ובואטנג סובלים מפציעות ארוכות טווח. ואן בומל, אמור להיכנס הישר לעמדת הקשר האחורי הפותח של מילאן.

הקשר הוותיߧ בן ה-33 הצטרף לבאיירן מינכן מברצלונה בקיץ 2006 ומאז הספיק לרשום מעל 100 הופעות במדי באיירן מינכן. אולם, ואן בומל איבד לאחרונה את המקום שלו בהרכב של ואן חאל, במיוחד אחרי ההחתמה של לואיס גוסטבו ולכן העדיף לעזוב כדי להיות שחקן הרכב במילאן.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק