מוריניו: לא פוסל חזרה לאנגליה

מאמנה өל ריאל מדריד, הפורטוגלי ז'וזה מוריניו התראיין לסאן הבריטי ופתח את הלב: "אני רוצה לחזור ולגלות את האושר שבי". בינתיים, עמנואל אדבאיור חתם בבלנקוס

יום חמישי 27 ינואר 2011
שלמה חסיד

למרות החיזוקים בקבוצה לאחרונה, הפיל היום (חמישי) מאמן הקבוצה, ז'וזה מוריניו מיני פצצה כאשר אמר בראיון לתקשורת : "החלטתי לחזור לאי הבריטי".

אין ספק כי התבטאות מסוג זה בשלב הקריטי של העונה עשוייה לערער מעט את ביטחונו של אנשי הצוות המקצועי בריאל מדריד, שהשקיעו לא מעט כסף כדי להנחית את  ה'מיוחד' בסנטיאגו ברנבאו.

מוריניו אמר ל'סאן' הבריטי: "אין לי שום דבר מוכן כרגע לגבי העתיד או מה שיהיה איתי. אני רוӦה להיות רק שמח בעבודתי, אין לי שום העדפה אם זה למנצ'סטר יונייטד או הסיטי או אפילו לחזור לצ'לסי. אני רוצה לגלות את השמחה שבי".

לא ידוע על איזה אושר מיוחד ז'וזה מוריניו מחפש, כאשר ה'מיוחד' שינה את פני הכדורגל בעשור האחרון ביבשת אנגליה, פורטוגלȠואפילו באיטליה והפך לאחד המאמנים אם לא המאמן הגדול בעולם.
אדבאיור הוצג בריאל מדריד

עמנואל אדבאיור, חלוצה החדש של ריאל מדריד, שהגיע בהשאלה ממנצ'סטר סיטי עד לתום העונה, הוצג היום באופן רשמי על ידי הۑלאנקוס.

עמנואל אדבאיור אמר: "במנצ'סטר סיטי פשוט לא האמינו בי וזה השפיע על היכולת שלי. אני לא מגיע הנה בשביל להילחם בקארים בנזמה, אלא להוכיח את היכולת שלי ואני מאמין שאוכל לסייע לקבוצה. המטרה? בריאל תמיד שואפים להגיע לכל התארי۝, אבל אני גם שואף שריאל תרצה לקנות את הכרטיס שלי".

החלוץ בן ה-25 ששיחק בעבר גם בארסנל ובמונאקו נחת במדריד כמחליפו של גטנסאלו היגוואין שגמר את העונה. האופציה על רכישת כרטיסו עומדת כעת על 15 מיליון פאונד.

 צילום: GETTYIMAGEɓ

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4