האלופה מצפה לטיול לילי

סקמרנטו קינגס תגיע הלילה לסטייפל סנטר למפגש מול לוס אנג'לס לייקרס, שניצחה את הקינגס בשמונת המפגשים האחרונים, כולל שניים העונה. סקרמנטו בונה על כוכבה טייריק אוואנס ששומר על ממוצע של 25 נק' בשלושת משחקיו האחרונים מול האלופה

יום שישי 28 ינואר 2011
שלמה חסיד
 ללוס אנג'לס לייקרס, אלופת ה-NBA בשנתיים האחרונות, מצפה הלילה משחק "קל" מול סקרמנטו קינגס, שאותה ניצחה בכל שמונת המפגשים האחרונים ביניהן.

ג'רי ווסט, האקס ג'נרל מנג'ר של הלייקרס, התראיין השבוע ותקף בחריפות את ה"נרפות ההגנתית" של הקבוצה, אבל מי שיצא נגדו היה קובי ӑראיינט בכבודו ובעצמו שאמר: "אנחנו דווקא טובים בהגנה ואפשר לראות את זה במספרים שלנו".

בראיינט, בן ה-32, הוא אחד מחמישה שחקנים מובילים של הקבוצה שכבר חצו את גיל ה-30, אבל הקבוצה עדיין לוחמת ורצה. ביום שלישי הכניעה הקבוצה את יוטה 91-12Ȱ ורשמה את ניצחונה העשירי ב-12 המשחקים האחרונים. 

סקרמנטו כבר הפסידה העונה פעמיים ללייקרס, ההפסד האחרון היה ב-3 בדצמבר 80-113. בראיינט קלע אז 22 נק', אבל הממוצע שלו בחמשת המשחקים האחרונים מול סקרמנטו עומד על 31.8 נק'.

ביום שנۙ ניצחה סקרמנטו בהארכה את פורטלנד 102-108, למחורת היא הפסידה בבית לשארלוט 89-94. עמרי כספי הסביר זאת לאתר הרשמי של הקבוצה: "יש אצלנו הרבה עליות וירידות ובעיקר אנחנו מתקשים לנצח משחקים צמודים".

לכוכב הקבוצה, טייריק אוואנס, יש ממוצע של 25 נק' בשלושת המשחקים האחרונים מול הלייקרס, ונראה מה הוא יעשה נגדם הלילה.

משחק מספר 25: לוס אנג'לס לייקרס - סקרמנטו קינגס (13+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק