2 המלצות WINNER לשני

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל מאירופה. על מה המלץנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שני 31 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 73 - אוגסבורג - בוכום - X (יחס 3.20)

אוגסבורג מדורגת במקום השני בליגה הגרמנית שהנייה, כשהיא אחרי תיקו 1-1 מול פאדרבורן בחוץ, זאת אחרי ניצחון ביתי 2-0 על אינגלושטד. אוגסבורג תארח היום את בוכום שמדורגת במקום השישי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום בכושר מצויין אחרי שישה ניצחונות במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה. אוגסבורג̠משיגה ניצחון, תיקו והפסד בשלושת המשחקים האחרונים שלה בבית לעומת בוכום שמנצחת בשלושת משחקי החוץ האחרונים שלה. בסיבוב הקודם ניצחה אוגסבורג בבוכום בתוצאה 2-0. מדובר בשתי קבוצות מצויינות, בוכום בכושר משחק נפלא, אוגסבורג מעט יותר טובה ממנה העונה. אני מסמן כאן Ř אבל עם חיזוק גדול לניצחון ביתי.

 משחק מס. 78 - ראסינג סנטאנדר - ולנסיה 2 (יחס 1.85)

הליגה הספרדית: ראסינג מגיעה למשחק מהמקום ה-17 עם 20 נקודות. היא נמצאת 2 נקודות בלבד מעל הקו האדום ומגיעה למשחק בכושר רע עߝ 5 משחקים ללא ניצחון. למרות זאת בבית היא אוספת את רוב הנקודות שלה ורשמה רק הפסד אחד ב-8 משחקי הבית האחרונים שלה.היא מגיעה למשחק היום עם סגל קצר יחסית כשהיא תאלץ להסתדר בלי מוניטיס המושעה, ציוליס, דיופי וסראנו הפצועים. על סנטאנדר עבר שבוע מאוד לא שקט שבו בәן השאר היא החליפה בעלות ונרכשה ע"י איש עסקים הודי. היא תארח את ולנסיה שמגיעה למשחק מהמקום ה-4 עם 40 נקודות ובכושר טוב מאוד עם 5 ניצחונות רצופים בליגה. היא החתימה השבוע את הכוכב הגדול של גרמיו הברזילאית, החלוץ ג'ונאס בסכום מגוחך. במהלך השבוע היה ספק לגבי שיתופם של מספר שחקנים, ביניהם גם חואן מאטה שנפצע באימון אבל מסתמן שרובם יהיו כשירים ובהרכב בסופו של דבר. המאזן בין 2 הקבוצות ב-30 המפגשים האחרונים שקול מאוד, אבל לדעתי החיסור של מוניטיס יהיה משמעותי עבור סנטאנדר ויעזור לולנסיה להשיג את הߠיצחון ה-6 ברצף.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק