מילווקי במומנטום. הבעיה שגם הקליפרס

המלצת WINNER NBA: הבאקס כבר אחרי 3 נצחונות רצופים, קיבלו בחזרה את ברנדון ג'נינגס. הלילה הם יגיעו לסטייפל סנטר למשחק מול לוס אנג'לס קליפרס ששואפים להשיג ניצחון עשירי ברציפות בבית

יום שני 31 ינואר 2011
שלמה חסיד
 מילווקי באקס תגיע הלילה ۑתנופה לסטייפל סנטר כדי לפגוש את לוס אנג'לס קליפרס. מילווקי אחרי שלושה נצחונות רצופים, קיבלה בחזרה את כוכבה ברנדון ג'נינגס, אלא שהקליפרס מצטיינים העונה בבית. הם ניצחו בתשעת המשחקים האחרונים אותם אירחו. זה השיא שלהם בבית מאז הגיעו ללוס אנג'לס ב-19ĸ4, מסן דייגו.

בשבעת השבועות הראשונים של העונה הקליפרס לא היו בעניינים, אבל אז בלייק גריפין הפך לשחקן דומיננטי. הם פתחו במאזן מזעזע של 21-5, אבל מאז הם ב-7-13. בשבת הם הביסו בביתם את שארלוט 88-103. גריפין קלע 24 וקטף 10 ריב'.

מילەוקי ניצחה בשבת את ניו ג'רזי 81-91, במשחק בו חזר לשחק כוכבה בברנדון ג'נינגס אחרי 3 משחקים שבהם נעדר. הבאקס יצטרכו הלילה את ג'נינגס במיטבו כיוון שהפסידו בתשעה מתוך עשרת המשחקים האחרונים מול הקליפרס, למרות שהם עצמם בעיצומה של ריצה חיובית עם שלושה ניצחונות רצופים.

ג'נינגס עצמו אמר לקראת המשחק הלילה :"ידוע שקשה להתמודד עם הקליפרס בביתם. הם קבוצה מצויינת וחוץ מבלייק גריפין יש להם הרבה מה להציע. אבל אני סומך על החברים שלי שיסתדרו מצוין בלעדי, והלילה יחד איתם אני מאמין שנוכל לנצח ולהמשיך בתנופה שלנו".

עם כל הכבוד למילווקי נראה שהקליפרס בביתם כמעט בלתי מנוצחים. 

משחק מספר 89:  לוס אנג'לס קליפרס - מילווקי באקס (4+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES
 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק