קארול: בניוקאסל לא רצו אותי

החלוץ בן ה-22, שחתם ל-5 עונות בליברפול: "לא רציתך לעזוב. לא היתה לי ברירה, דחקו אותי לפינה. הם לא רצו אותי, והעדיפו את הכסף". ראשי המגפייז טוענים, מנגד: "לא הכרחנו אף אחד לעזוב"

יום שלישי 01 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
אנדי קארול, חלוצה הטרי של ליברפול, עבר הבוקר (שלישי) את הבדיקות הרפואיות באנפילד. החלוץ, שנרכש תמורת הסך של 35  מיליӕן ליש"ט מניוקאסל, יקבל את החולצה עם המספר 9, שהיתה שייכת עד אתמול לפרננדו טורס שעבר לצ'לסי תמורת 50 מיליון ליש"ט. 

פחות מיממה לאחר שהושלמה עסקת העברתו של קארול, אמר הוא לכלי התקשורת באנגליה: "לא רציתי לעזוב, אחרתĠלמה חתמתי על חוזה ל-5 שנים? לא היתה לי ברירה, דחקו אותי לפינה. הם לא רצו אותי, והעדיפו את הכסף".

"הלב שלי נשבר מהמחשבה שהמועדון שלי לא רצה אותי, אחרי כל מה שעשיתי עבורו ואחרי כל ההתקדמות שעברתי במהלך התקופה הזו. השחקנים, הצוות והאוהדים של המועדון פשוט פנטסטיים. אני רוצה לוודא שהם יודעים שבכלל לא רציתי לעזוב".

בניגוד לדבריו של החלוץ המוכשר, כי לא רצה לעזוב את המועדון מניוקאסל, בעלי המגפייז ממשיכים לטעון שהיוזמה לעזיבתו של קארול היתהĠשלו: "לא הכרחנו אף אחד לעזוב. זו היתה ההחלטה שלו, ואי אפשר היה לשכנע אותו לשנות אותה. אף מועדון לא בנוי על שחקן אחד. קשה לנו מאוד עם עזיבתו, זה מאכזב, אבל אנחנו לא במצב הכלכלי של ליברפול".

עוד מהמנג'ר אלן פרדיו: "אני אישית מאוד מאוכזב. אהבתי אותו מאוד. דחינו הצעה גבוהה מאוד עבורו, והם שבו עם הצעה חדשה. התדיינו ביננו מה אנחנו מתכוונים לעשות בנושא, ואז אנדי ביקש להפגש עמי. נפגשנו בארבע עיניים, ואז הוא ביקש חוזה חדש, למרות שחתם על חוזה רק באוקטובר, אבל הוא אמר̠שאם לא נחתום מחדש הוא יעזוב".

אם כן החלוץ, שחתם ל-5 שנים בשורות ליברפול, עשוי לערוך את הופעת הבכורה שלו במדי האדומים כבר מחר מול סטוק סיטי.

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק